Rezidence Podbaba

Lokalita: Praha 6 - Dejvice
Předpokládaný termín dokončení:


Bydlení na Podbabě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Všechny byty 1+kk – 4+kk a mezonety mají balkon nebo terasu, z posledního patra je skvělý výhled na řeku a na zříceninu Baba. V blízkosti se nachází na procházky lákající Šárecké údolí. Ve sklepních prostorách domu bude vybudována společenská místnost, v bezprostřední blízkosti pak dětské hřiště, nákupní zóna a několik škol. Lokalita nabízí výbornou dostupnost na Letiště Václava Havla.

Podbaba vyniká svou vynikající dostupností do centra Prahy a především velmi krásnou přírodou - Šáreckým údolím, které se nachází hned vedle našeho projektu.

V bezprostřední vzdálenosti od našeho projektu je veškerá občanská vybavenost zajištěna, nachází se zde nákupní zóna, kde má mimo jiné své zastoupení obchodní řetězec Kaufland. Sportovně založení klienti jistě ocení sportovní zázemí Julisky a TJ Dukla.

Na Praze 6 je soustředěno nejvíce ambasád a také prestižních státních i soukromých škol - mateřských, základních a vysokých, jako jsou např. České vysoké učení technické v Praze, Karlova univerzita, Vysoká škola chemicko-technologická, Česká zemědělská univerzita a mnoho dalších.

Tato část Prahy je léta uznávana jako jedna z nejprestižnější čtvrtí Prahy vůbec.

URL: http://ms-invest.cz/bytypodbaba/
Developer / investor: MS Invest

Lokalita

Vizualizace / fotografie: