BD Markéta

Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Bytový dům je navržen renomovaným pražským ateliérem 4A architekti s dlouholetou zkušeností v oboru architektury a designu. Tato jedinečná budova nabízí 19 exkluzivních bytů s promyšlenými dispozicemi v pěti patrech. Dům bude vystavěn z kvalitních stavebních materiálů s důrazem na eleganci a udržitelnost.

Objekt je s velkou citlivostí zasazen do okolního terénu. Svažitost využívá ve prospěch bytů a poskytuje jim komfort rozšíření obytných prostor o terasy a lodžie. Samozřejmostí je jedno garážové stání ke každému bytu. Velkorysá prosklení pak poskytují nadstandardní oslunění bytů.

Lokalita se nachází v širším centru města a současně na jedné z hlavních dopravních tepen Prahy 6, čímž poskytuje pohodlnou dostupnost do centra. V okolí Břevnova a Střešovic lze nalézt veškerou občanskou vybavenost. V této bezpečné lokalitě se v dosahu 5 minut chůze nachází obchody, úřady, školy, hřiště a mnoho dalšího. V sousedství můžete navštívit zahrady Břevnovského kláštera a usedlosti Kajetánka. Poloha poskytuje dostupnost Pražského hradu, Hradčan, Malé Strany, Šáreckého údolí a Letohrádku Hvězda ve vzdálenosti maximálně do 3 km.

Lokalita uspokojí i nejvyšší nároky na mobilitu rezidentů. Osobní doprava je napojena městským okruhem na blízké letiště Václava Havla. Hromadná doprava je zabezpečena autobusovou zastávkou vzdálenou pouhých 100 m a zastávkou tramvaje do 500 m.

URL: http://www.bd-marketa.eu
Developer / investor: VS 70, s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: