top rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 9

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Element Letňany
Lokalita: Praha 9 - Letňany
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Jedná se o bytový dům se třemi vchody a celkem 107 byty. Projekt nabízí zejména menší byty, o které je v poslední době mezi zákazníky největší zájem, a to od takzvaných startovacích bytů, tedy jednopokojových s kuchyňským koutem (1 + kk), které jsou určené pro mladé páry či jednotlivce, až po třípokojové s kuchyňskými kouty (3 + kk), které jistě ocení hlavně mladé rodiny.

VÍCE INFORMACÍ
Duo Rokytka
Lokalita: Praha 9
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt dvou bytových domů v blízkosti stanice metra Českomoravská v Praze 9 je navržen jako dvojice budov s devíti nadzemními a jedním podzemním podlažím určeným pro parkovací stání. Projekt nabízí nebytové prostory v 1. NP a celkem 47 bytových jednotek ve 2. až 9. NP v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk o velikostech od 26 m² do 131 m².

VÍCE INFORMACÍ
Viladům Novolhotská
Lokalita: Praha 9 - Újezd nad Lesy
Předpokládaný termín dokončení:


Viladům Novolhotská Vám nabízí energeticky úsporné bydlení ve čtyřech moderních bytech s prostornými dispozicemi o výměrách 76 až 111 m2. V podkroví se nachází jeden byt s dispozicí 4+kk, v 1. patře jsou umístěny dva byty s dispozicí 3+kk a v přízemí je jeden byt 3+kk s přímým vstupem na zahradu. Byt 3+k v přízemí lze upravit na 3+1 popř. na 4+kk.

VÍCE INFORMACÍ
Vily Kejřův Park
Lokalita: Praha 9 - Hloubětín
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Skromný projekt 4 rodinných vil vyroste v krásném prostředí Kejřova parku a Hořejšího rybníka. Bezprostřední okolí Kejřova parku láká k procházkám, projížďkám na kole nebo na loďce i k odpočinku v zelené trávě. Těšit z okolní přírody se můžete také přímo ze své zahrady vyhlídkou na rybník či les. Veškeré služby – školka, škola, nákupní centra Černý Most a Galerie Fénix i zdravotnické zařízení jsou v docházkové vzdálenosti nebo jen pár minut autem.

VÍCE INFORMACÍ
Čtvrť Emila Kolbena
Lokalita: Praha 9 - Vysočany
Předpokládaný termín dokončení: Jaro 2020


V těsné blízkosti vysočanského toku řeky Rokytky vzniká nový - několika etapový projekt - čtvrť Emila Kolbena. Tři domy první etapy projektu jsme pojmenovali Malvína po manželce Emila Kolbena a Greta a Lilly po jejich dvou dcerách.

VÍCE INFORMACÍ
Panorama Kyje VIII
Lokalita: Praha 9 - Kyje
Předpokládaný termín dokončení:


Prestižní lokalita v blízkosti přírody i metra. Výběr dispozic je široký od 1+kk po prostorné 5+kk s předzahrádkami, balkony nebo střešními terasami. V základní ceně jsme připravili vysoký standard vybavení s bohatým výběrem nadstandardů za zvýhodněné ceny

VÍCE INFORMACÍ
Panorama Kyje VII
Lokalita: Praha 9 - Kyje
Předpokládaný termín dokončení:


Nejlevnější byty u metra. Dostatek podzemních parkovacích stání a to včetně garážových boxů. Velký výběr dispozic od 1+kk až po 5+kk (29,5 – 118,6 m2). Žádané předzahrádky, balkony nebo atraktivními střešními terasy u každého bytu

VÍCE INFORMACÍ
Vyladěné domy - Praha 9 Čakovice - Třeboradice
Lokalita: Praha 9 - Čakovice - Třeboradice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Nově vznikající projekt RD v Praze 9 - Čakovicích, Třeboradicích představuje nabídku 1.etapy 20 samostatných RD. Lokalita Třeboradic nabízí svým obyvatelům veškeré výhody Prahy a přitom krásné bydlení s nádechem venkova. O krásná místa zde není nouze, největší doménou je Čakovický park se zámkem, kde se dnes nachází základní umělecká škola.

VÍCE INFORMACÍ
Střížkovské výhledy
Lokalita: Praha 9 - Střížkov
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt Střížkovské výhledy zahrnuje celkem 16 reprezentativních bytů s balkony, terasami či předzahrádkami a poutavými výhledy na Prahu. Dvojice navazujících viladomů, architektonicky inspirovaných funkcionalismem, je situována v klidné atmosféře vilové čtvrti, v neprůjezdné, jen po jedné straně zastavěné ulici, blízko lesoparku s přírodní památkou Prosecké skály.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Křivoklátská
Lokalita: Praha 9 - Letňany
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Historie projektu Rezidence Křivoklátská se začala psát již v roce 2009, kdy bylo na tento bytový projekt vydáno Územní rozhodnutí a následně doplněná studie byla postupně finalizována až do současné podoby tohoto moderního rezidentního projektu v oblíbené a žádané lokalitě.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA