DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 9

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

U lesoparku Letňany
Lokalita: Praha 9 - Letňany
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Na severu Prahy, v trojúhelníku vymezeném konečnou stanicí metra, nákupním centrem a lesoparkem, jsou postaveny 3 bytové domy. Pro všechny, co chtějí žít v Praze, u metra, ale v zeleni. V každém domě je 17 bytů. Tyto byty budou pouze k pronájmu. Dům A bude dokončen letos v září, B v říjnu a C v prosinci.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Smetanka
Lokalita: Praha 9 - Hrdlořezy
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence Smetanka nabídne byty od 1+kk po 4+kk. Většina bytů disponuje terasou, k některým bytům náleží zahrada. Všechny byty mají vlastní sklepní kóji a garážové stání.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Sedmikráska
Lokalita: Praha 9 - Čakovice
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2021


Nové výborně řešené byty ve vyhledávané atraktivní lokalitě jako tečka za mimořádně úspěšným projektem. Možnost zapadnout do zavedené infrastruktury Čakovického parku umocňuje atraktivitu tohoto bytového domu.

VÍCE INFORMACÍ
SUOMI Hloubětín - etapa PORI
Lokalita: Praha 9 - Hloubětín
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


V osmé etapě s názvem PORI postavíme 82 moderních bytů ve třech bytových domech. Etapa PORI se nachází v nejklidnější části projektu s překrásným výhledem na říčku Rokytku. V rezidenčním areálu SUOMI Hloubětín plánujeme také výstavbu školky, vyhlídkové restaurace, obchodů, hřišť a parků.

VÍCE INFORMACÍ
NODE – byty Lehovec
Lokalita: Praha 9
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Projekt NODE – byty Lehovec nabízí bydlení v moderním bytovém domě, který se nachází v Praze 9 na pomezí ulic Kolbenova a Poděbradská, v lokalitě s výbornou dostupností do centra metropole, občanskou vybaveností a zároveň s možnostmi k volnočasovým aktivitám.

VÍCE INFORMACÍ
LOOX Prosek
Lokalita: Praha 9 - Prosek
Předpokládaný termín dokončení: 2021


Nechte se okouzlit pohodlím a designem. Minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městké krajiny Prahy 9 – Prosek. Na pečlivě vybraném místě, hned vedle všeho, co potřebujete ke spokojenému životu.

VÍCE INFORMACÍ
Bytový dům Na Obrátce 4
Lokalita: Praha 9 - Hloubětín
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Bytový dům Na Obrátce 4 se nachází v lokalitě pražského Hloubětína, s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy i dostatkem zeleně a sportovního vyžití. V tomto domě je nabízeno nově rekonstruované bytové jednotky s dispozicemi 2+kk (variantně 1+kk), které lze ideálně využít pro vlastní bydlení i jako dlouhodobý investiční záměr.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Hloubětín
Lokalita: Praha 9 - Hloubětín
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2021


Rezidence Hloubětín je jasnou volbou pro pohodlný život v Praze. Bytový dům naleznete v atraktivní a často vyhledávané lokalitě Starého Hloubětína na okraji přírodního parku Smetanka, přitom u stanice metra v dosahu mnoha obchodů, restaurací a sportovišť.

VÍCE INFORMACÍ
Duo Rokytka
Lokalita: Praha 9 - Vysočany
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt dvou bytových domů v blízkosti stanice metra Českomoravská v Praze 9 je navržen jako dvojice budov s devíti nadzemními a jedním podzemním podlažím určeným pro parkovací stání. Projekt nabízí nebytové prostory v 1. NP a celkem 47 bytových jednotek ve 2. až 9. NP v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk o velikostech od 26 m² do 131 m².

VÍCE INFORMACÍ
Novostavba 3 bytových domů
Lokalita: Praha 9 - Hloubětín
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020


Jde o 3 bytové domy s označením A, B, C s jedním společným podzemním podlažím a osmi nadzemními podlažími s tím, že 7. a 8. nadzemní podlaží je ustupující. U většiny bytů, které se nacházejí v 1. nadzemním podlaží jsou předzahrádky, u bytů v 7. nadzemním podlaží jsou terasy.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA