DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 6

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Terasy Břevnov
Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení:


V projektu Terasy Břevnov pro vás chystáme 42 moderních bytů v jedné z nejžádanějších pražských lokalit. Nechte se unést geniem loci starého Břevnova, který je krásnou ukázkou toho, jak původní a nová zástavba může existovat vedle sebe. Projekt Terasy Břevnov, jak již název napovídá, počítá s velkými terasami a jedinečným výhledem.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Veleslavínského zámku
Lokalita: Praha 6 - Veleslavín
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence U Veleslavínského zámku nabízí bydlení na královské úrovni. Objevte spojení moderní architektury s historickou zástavbou u památkově chráněného zámku z roku 1750. Najděte své „doma“ v klidné části velkoměsta, odkud budete mít všechno kousek, ale nejblíže bude vždy příroda.

VÍCE INFORMACÍ
Sestupná 7
Lokalita: Praha 6 - Liboc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Jedná se o dvoupodlažní objekt s obytným podkrovím nacházející se v ulici Sestupná. Architektonický vzhled budovy respektuje stávající zástavbu, především použitím přírodních materiálů a textur. Každý z bytů má svůj balkon/terasu s výhledem do slunné zahrady nacházející se za domem, vlastní sklep a minimálně 1 parkovací stání přímo v objektu. V rámci společných prostor se zde nachází finská sauna se zázemím a menším fitness.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Podbaba
Lokalita: Praha 6 - Dejvice
Předpokládaný termín dokončení:


Bydlení na Podbabě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Všechny byty 1+kk – 4+kk a mezonety mají balkon nebo terasu, z posledního patra je skvělý výhled na řeku a na zříceninu Baba. V blízkosti se nachází na procházky lákající Šárecké údolí. Ve sklepních prostorách domu bude vybudována společenská místnost, v bezprostřední blízkosti pak dětské hřiště, nákupní zóna a několik škol. Lokalita nabízí výbornou dostupnost na Letiště Václava Havla.

VÍCE INFORMACÍ
BD Markéta
Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Bytový dům je navržen renomovaným pražským ateliérem 4A architekti s dlouholetou zkušeností v oboru architektury a designu. Tato jedinečná budova nabízí 19 exkluzivních bytů s promyšlenými dispozicemi v pěti patrech. Dům bude vystavěn z kvalitních stavebních materiálů s důrazem na eleganci a udržitelnost.

VÍCE INFORMACÍ
La Crone
Lokalita: Praha 6
Předpokládaný termín dokončení:


Hledáte krásnou příležitost bydlení poblíž jedné z nejstarších pražských usedlostí? Rádi byste bydleli v centru Prahy a zároveň v pohádkovém paláci? La Crone je krásná příležitost unikátního bydlení.

VÍCE INFORMACÍ
Chytré bydlení CSV@Řepy
Lokalita: Praha 6 - Řepy
Předpokládaný termín dokončení:


Chytré bydlené CSV@Řepy: komorní projekt v nabídce konceptu Trigema Chytré bydlení. Velmi poklidnou atmosféru zažijete jen několik minut od tepajícího velkoměsta. V ulici Čistovická panuje spíše venkovský charakter života. Namísto současného zchátralého a nevyužívaného objektu vyroste pětipatrový rezidenční projekt s 21 byty a dalšími třemi nebytovými prostory.

VÍCE INFORMACÍ
Dejvice House
Lokalita: Praha 6 - Dejvice
Předpokládaný termín dokončení: přelom roku 2016 a 2017


Bydlet na náměstí. Na jihovýchodní straně náměstí. Zažít volný prostor pod okny zalitý sluncem. Taková příležitost nepřichází každý den. Navíc, v samém srdci noblesní rezidenční čtvrti, v Dejvicích.

VÍCE INFORMACÍ
top´rezidence - vlastní dům v nízkoenergetickém standardu - v přírodě i ve městě
Lokalita: Praha 6 - Dejvice - Šárecké údolí
Předpokládaný termín dokončení: 3Q 2017 (fáze 02)


Nízkoenergetické domy 1. fáze byly dokončeny na přelomu roku a první majitelé se již zabydlují.
V první fázi byla vybudována recepce a na konci ledna byla zkolaudována klubovna, která se nyní vybavuje a rezidentům bude k dispozici od března.

VÍCE INFORMACÍ
Viladomy Veleslavín
Lokalita: Praha 6 - Veleslavín
Předpokládaný termín dokončení:


Měřítka, která nelze spočítat na metry, nýbrž měřítka definující Veleživot – život s vysokým standardem, jehož každá kapka volá po dokonalém vychutnání. Poznejte bydlení, které bude základem VAŠEHO veleživota a zároveň se stane vaší každodenní radostí, pýchou i šperkem. Vysoká kvalita materiálů, architektonická velkorysost, dokonalost v detailech a výjimečná lokalita – to jsou Viladomy Veleslavín.

VÍCE INFORMACÍ

PŘEDCHOZÍ STRANA  |  NÁSLEDUJÍCÍ STRANA