Jinonicky dvur

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 6

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Papírna Bubeneč
Lokalita: Praha 6 - Bubeneč
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Hledáte bydlení v centrální a zároveň bezpečné lokalitě s dostatkem zeleně? Toužíte po klidném domově, ale nechcete se vzdát výhod života ve městě? Díky bydlení v novém developerském projektu Papírna Bubeneč nemusíte dělat kompromisy.

VÍCE INFORMACÍ
Na Petřinách 7
Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Butikový projekt Na Petřinách 7 je situován jen pár minut chůze od památkově chráněného areálu Břevnovského kláštera, v oblasti s širokým spektrem služeb i výbornou dopravní obslužností a spojením do centra. Viladům s výtahem nabízí na pěti podlažích 13 bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk, včetně penthousu s obytnou plochou 240 m2 a terasou 145 m2.

VÍCE INFORMACÍ
Byty U Obory
Lokalita: Praha 6 - Ruzyně
Předpokládaný termín dokončení: léto 2019


BYTY U OBORY nejsou jen skvělou volbou pro vlastní bydlení se vším potřebným k životu na dosah, ale také skvělou investiční příležitostí, která v čase nebude ztrácet na hodnotě a bude mít rostoucí potenciál. Tento projekt bude postaven v energetické třídě B a zahrnuje 12 bytů o dispozici 2+kk s terasou a předzahrádkou nebo balkonem a dva byty 1+kk. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 2.990.000 Kč do 6.369.000 Kč včetně DPH a sklepní kóje. Garážové nebo parkovací stání není zahrnuto v ceně.

VÍCE INFORMACÍ
Šárecký dvůr
Lokalita: Praha 6
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Projekt situovaný poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka nabídne reprezentativní byty v kompletně zrekonstruované barokní budově a další bytové jednotky v pěti elegantních nových viladomech. Unikátní rezidenční projekt vznikající v prostorách historického dvora s působivou barokní bránou přináší atraktivní bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od stanice metra.

VÍCE INFORMACÍ
Bytový dům Řepy - Žalanského
Lokalita: Praha 6 - Řepy
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Komorní projekt „Bytový dům – Žalanského“ je zasazen do klidného místa s okolní výstavbou převážně rodinných domů, která budoucím majitelům zajistí naprosto klidné bydlení, jehož obrovskou výhodou bude bezproblémová dostupnost jak do centra města, tak bydlení na dosah přírodě. Koncepce celého projektu třípodlažní budovy se 17ti byty a dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, poskytne budoucím majitelům dostatek soukromí a klidu k odpočinku od rušného běhu města, ale jak pevně věříme, i bezproblémovou skladbu obyvatel a správu objektu v letech budoucích.

VÍCE INFORMACÍ
Kratochvíle Stochovská
Lokalita: Praha 6
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


Představte si, že bydlíte v chráněné vesnické rezervaci obklopeni stromy s možností uniknout do přírody, kdy se vám zlíbí. Nemusí to být jenom sen. Vítejte v nové rezidenci Kratochvíle Stochovská v Praze 6, která představuje ideální bydlení pro rodiče s dětmi, jímž není lhostejný aktivní životní styl a chtějí k němu vést i své ratolesti. Bytový dům je skvělým místem pro únik před současnou hektickou dobou, oázou klidu pro život v kruhu těch nejbližších.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Žalanského
Lokalita: Praha 6 - Řepy
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Bytový dům Rezidence Žalanského je citlivě zakomponován do okolní zástavby ve starých Řepích. Projekt splňuje požadavky na komfortní bydlení v dosahu centra města ve spojení s dostatkem zeleně a množstvím příležitostí pro trávení volného času. Rezidence nabízí celkem ve třech podlažích 10 individuálně řešených bytových jednotek a 1 kancelářský prostor (ateliér) o dispozici od 1+kk po mezonetové 3+kk v nejvyšším podlaží.

VÍCE INFORMACÍ
Bytový dům Suchdolské náměstí
Lokalita: Praha 6 - Suchdol
Předpokládaný termín dokončení:


Bytový dům Suchdolské náměstí I.vznikne v krásném prostředí Prahy Suchdola na Suchdolském náměstí. Jedná se o moderní budovu, kde je v 5 podlažích celkem 26 klimatizovaných bytových jednotek, nebytový prostor, 2 podzemní patra garáží a sklepů. Každý byt má balkon, terasu nebo předzahrádku.

VÍCE INFORMACÍ
Viladům Lysolajské údolí
Lokalita: Praha 6 - Lysolaje
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Projekt je tvořen celkem 5 byty a jedním přízemním nebytovým prostorem v elegantním viladomě s atraktivními společnými prostory a garáží. Komorní, funkcionalismem inspirovaná novostavba, citlivě zasazená do přírody Lysolajského údolí, nabídne prvotřídní bytové jednotky s prostornými dispozicemi, balkony a výhledy do zeleně.

VÍCE INFORMACÍ
Terasy Břevnov
Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení:


V projektu Terasy Břevnov pro vás chystáme 42 moderních bytů v jedné z nejžádanějších pražských lokalit. Nechte se unést geniem loci starého Břevnova, který je krásnou ukázkou toho, jak původní a nová zástavba může existovat vedle sebe. Projekt Terasy Břevnov, jak již název napovídá, počítá s velkými terasami a jedinečným výhledem.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA