top rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 6

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Rezidence Žalanského
Lokalita: Praha 6 - Řepy
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Bytový dům Rezidence Žalanského je citlivě zakomponován do okolní zástavby ve starých Řepích. Projekt splňuje požadavky na komfortní bydlení v dosahu centra města ve spojení s dostatkem zeleně a množstvím příležitostí pro trávení volného času. Rezidence nabízí celkem ve třech podlažích 10 individuálně řešených bytových jednotek a 1 kancelářský prostor (ateliér) o dispozici od 1+kk po mezonetové 3+kk v nejvyšším podlaží.

VÍCE INFORMACÍ
Bytový dům Suchdolské náměstí
Lokalita: Praha 6 - Suchdol
Předpokládaný termín dokončení:


Bytový dům Suchdolské náměstí I.vznikne v krásném prostředí Prahy Suchdola na Suchdolském náměstí. Jedná se o moderní budovu, kde je v 5 podlažích celkem 26 klimatizovaných bytových jednotek, nebytový prostor, 2 podzemní patra garáží a sklepů. Každý byt má balkon, terasu nebo předzahrádku.

VÍCE INFORMACÍ
Viladům Lysolajské údolí
Lokalita: Praha 6 - Lysolaje
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Projekt je tvořen celkem 5 byty a jedním přízemním nebytovým prostorem v elegantním viladomě s atraktivními společnými prostory a garáží. Komorní, funkcionalismem inspirovaná novostavba, citlivě zasazená do přírody Lysolajského údolí, nabídne prvotřídní bytové jednotky s prostornými dispozicemi, balkony a výhledy do zeleně.

VÍCE INFORMACÍ
Hendlův dvůr
Lokalita: Praha 6 - Hanspaulka
Předpokládaný termín dokončení: Podzim 2017


Hendlův dvůr, původně Šárecký dvorec, se nachází nedaleko Šáreckého údolí. Místo má zajímavou a dlouhou historii - bylo osídleno již na začátku dějin naší země, zmiňují jej i nejstarší kroniky a vztahují se k němu prastaré legendy.

VÍCE INFORMACÍ
Terasy Břevnov
Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení:


V projektu Terasy Břevnov pro vás chystáme 42 moderních bytů v jedné z nejžádanějších pražských lokalit. Nechte se unést geniem loci starého Břevnova, který je krásnou ukázkou toho, jak původní a nová zástavba může existovat vedle sebe. Projekt Terasy Břevnov, jak již název napovídá, počítá s velkými terasami a jedinečným výhledem.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Veleslavínského zámku
Lokalita: Praha 6 - Veleslavín
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence U Veleslavínského zámku nabízí bydlení na královské úrovni. Objevte spojení moderní architektury s historickou zástavbou u památkově chráněného zámku z roku 1750. Najděte své „doma“ v klidné části velkoměsta, odkud budete mít všechno kousek, ale nejblíže bude vždy příroda.

VÍCE INFORMACÍ
Villa Vokovice
Lokalita: Praha 6 - Vokovice
Předpokládaný termín dokončení: 2017


Stejně přirozeně jako světlo a stín se prolínají moderní prvky reprezentované betonem, železem a sklem s atraktivním barokním stylem podtrhujícím genia loci tohoto místa. Prastarou kamennou bránou vstoupíte do domova tak jedinečného, že se vám zatají dech. Domova, který do slova a do písmene naplňuje ideál bezpečného přístavu a umožňuje uskutečnit všechny sny o bydlení jeho majitelů.

VÍCE INFORMACÍ
Sestupná 7
Lokalita: Praha 6 - Liboc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Jedná se o dvoupodlažní objekt s obytným podkrovím nacházející se v ulici Sestupná. Architektonický vzhled budovy respektuje stávající zástavbu, především použitím přírodních materiálů a textur. Každý z bytů má svůj balkon/terasu s výhledem do slunné zahrady nacházející se za domem, vlastní sklep a minimálně 1 parkovací stání přímo v objektu. V rámci společných prostor se zde nachází finská sauna se zázemím a menším fitness.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Podbaba
Lokalita: Praha 6 - Dejvice
Předpokládaný termín dokončení:


Bydlení na Podbabě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Všechny byty 1+kk – 4+kk a mezonety mají balkon nebo terasu, z posledního patra je skvělý výhled na řeku a na zříceninu Baba. V blízkosti se nachází na procházky lákající Šárecké údolí. Ve sklepních prostorách domu bude vybudována společenská místnost, v bezprostřední blízkosti pak dětské hřiště, nákupní zóna a několik škol. Lokalita nabízí výbornou dostupnost na Letiště Václava Havla.

VÍCE INFORMACÍ
BD Markéta
Lokalita: Praha 6 - Břevnov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Bytový dům je navržen renomovaným pražským ateliérem 4A architekti s dlouholetou zkušeností v oboru architektury a designu. Tato jedinečná budova nabízí 19 exkluzivních bytů s promyšlenými dispozicemi v pěti patrech. Dům bude vystavěn z kvalitních stavebních materiálů s důrazem na eleganci a udržitelnost.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA