SATPO - kuchyň jako dárek

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 5

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Quarta Rezidence
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Koncept bytového projektu Quarta Rezidence jsme od začátku chtěli podřídit jediné myšlence: skloubit náročné požadavky na prostor a soukromí všech členů rodiny s využitím moderních postupů, technologií a materiálů. Výsledkem je stylová rezidence s 12 velkoryse navrženými byty s dispozicí 3+kk až 5+kk s plochou 85-180 m2 umístěných v celkem 4 nadzemních podlažích, jejichž obyvatelé budou moci nerušeně žít své příběhy v harmonickém prostředí.

VÍCE INFORMACÍ
RANTA Barrandov I
Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2021


Na Barrandově v ulici Wassermannova plánujeme výstavbu obytného komplexu, který budoucím rezidentům přinese kromě klidného bydlení také nové možnosti sportovního vyžití a trávení volného času. Ve dvou etapách zde postavíme 250 nízkoenergetických bytů v kategoriích 1+kk až 5+kk a o velikosti od 27 m2 do 140 m2.

VÍCE INFORMACÍ
Vila Vojanka
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení:


Bydlení v oáze klidu a zeleně jen 5 minut vzdálené na Anděl. Seznamte se s reprezentativně stojící vilou Vojanka, která je situovaná uprostřed prvorepublikové vilové čtvrti v klidné části Prahy 5 - Košířích. Ne nadarmo je tato část označována jako plíce Prahy, jejíž dominantou je čerstvý vzduch, klid i všudypřítomná zeleň, která vám poslouží k ničím nerušené relaxaci.

VÍCE INFORMACÍ
White Garden II
Lokalita: Praha 5 - Anděl
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Rezidence White Garden II. Vám poskytne nádherné, komfortní a stylové bydlení v centru Prahy. Soukromá zahrada, nacházející se ve vnitrobloku objektu podtrhuje exluzivní bydlení v centru velkoměsta. Váš komfort významně doplní i možnost parkování v podzemních garážích, ze kterých vystoupáte přímo do Vašeho podlaží moderním výtahem.

VÍCE INFORMACÍ
Ekorezidence Plzeňka Smíchov
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Ekorezidence Plzeňka je unikátní rezidenční projekt nabízející byty nejvyššího standardu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Praze – Smíchově. Dům je elegantně zasazen do svého okolí a plynule navazuje na původní smíchovskou zástavbu. Díky počtu pouhých 45 bytů je Ekorezidence Plzeňka charakteristická komorní atmosférou.

VÍCE INFORMACÍ
NEUGRAF
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


NEUGRAF je moderní bydlení v ulici Grafická na Smíchově. Ať už je vaším snem prostorný loft, střešní penthouse s velkou terasou a výhledem na Prahu, nebo útulný byt.

VÍCE INFORMACÍ
Lipenecký Park
Lokalita: Praha 5 - Lipence
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Moderní projekt v překrásném prostředí Prahy-Lipenců nabízí atraktivní nové byty a komfortní řadové rodinné domky. Bydlete uprostřed přírody a užívejte si všech sportovních aktivit, které okolí nabízí.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Lochkov
Lokalita: Praha 5
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Rezidence Lochkov je projekt výstavby domu o 2 nadzemních podlažích s podkrovím. Dům je koncipován tak, aby korespondoval s okolní zástavbou historického centra městské části Prahy Lochkov. Všechny byty jsou orientovány na jih. Od severu a ulice je dělí ještě chodba se schodištěm a výtahem. Toto řešení zaručuje odhlučnění bytové části domu od ulice Cementářská, která sama o sobě není příliš frekventovaná. Další předností tohoto řešení je skutečnost, že všechny byty mají výhled do zelených zahrad nebo na již vzrostlé stromy které lemují pozemek.

VÍCE INFORMACÍ
Nad Prokopským údolím
Lokalita: Praha 5 – Stodůlky
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Jen pár kroků do panenské přírody a zároveň jen 20 minut od pulsujícího centra metropole. Bydlení v bytovém projektu Nad Prokopským údolím v pražských Stodůlkách beze zbytku splňuje náročné požadavky rodinného bydlení. Z horních pater je krásný výhled na panorama Prahy. V nabídce jsou promyšlené dispozice větších rodinných bytů 3+kk a 4+kk, které kromě dostatečného prostoru poskytnou i velkorysé terasy. Menší byty 1+kk a 2+kk jsou vhodné pro singles či jako startovací bydlení pro mladé páry.

VÍCE INFORMACÍ
Barrandez-vous
Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidenční projekt Barrandez-vous je situován nadosah centra Prahy v rezidenční čtvrti Barrandov. Původní historická zástavaba Barrandova byla vystavěna ve 30. letech 20. století významnými českými osobnostmi, a to zejména v úzkém souznění s filmovými ateliéry a filmovým průmyslem. Jedním z hlavních motivů filmového světa vždy byly romantické příběhy. Právě ty nás inspirovaly k vytvoření projektu, v němž budete mít soukromí nejen přímo za dveřmi svého bytu, ale i při procházkách ve vlastním parku určeném pro rezidenty. Z této inspirace plyne i jméno projektu spojující jméno lokality a francouzské označení pro romantické schůzky.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA