Přidat developerský projekt ZDARMA  |  Reklama na tomto serveru


NOVOSTAVBY PRAHA

Nabidka

Developeri

Realitni kancelare
NABIDKA

Městský obvod: Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy

Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány
Rezidence Hřebenky
Lokalita: Praha 5 - Hřebenky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


V blízkosti rezidence Hřebenky najdete dostatek jedinečných a atraktivních míst pro sportovní vyžití a volnočasové aktivity včetně Ladronky a Petřínských sadů. Krátkou procházkou lze dojít k Pohořelci nebo navštívit historický areál Pražského hradu. Praktické je i sousedství s Prahou 6, ve které se nachází několik prestižních mezinárodních škol a snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň nebo Karlovy Vary.

Detail
Rezidence Malý mlýn
Lokalita: Praha 5 - Radotín
Předpokládaný termín dokončení:


Developerská a stavební společnost IBS-ROKAL, s.r.o. představuje nový projekt 15 bytů a dvou nebytových prostor, které nabízí moderní bydlení v novostavbě Malý mlýn. Projekt je umístěný ve vyhledávané lokalitě v Praze-Radotíně v ulici Karlická. Bydlení v blízkosti přírody a rychlého spojení do centra Prahy.

Detail
Rezidence Kobrova
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


V jižním svahu pod Petřínem a pár kroků od centra Smíchov se nachází Rezidence Kobrova. Toto území v polovině 19.století patřilo k letním sídlům bohatých Pražanů mezi vyrovnanými řadami viničních tratí, obdělaných polí a sadů. Dnes zde pulsuje ruch velkoměsta a tato rezidenční část i přes velké změny díky stavbě Strahovského tunelu využívá svůj potenciál v centru Prahy.

Detail
Rezidence Strakonická
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Projekt se nachází v ulici Strakonická v bezprostřední blízkosti Císařské louky. Velice atraktivní lokalita pražského Smíchova láká moderní obyvatelé , držící krok s neustálé se rozvíjecím městem.

Detail
Jinonická Rezidence - prémiové byty s výhledy do zeleně
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: jaro/2018


Soukromí - Design - Příroda. Jinonická Rezidence nabízí úžasné výhledy do zeleně a zároveň snadnou dostupnost do centra města. Všech osm prémiových bytů vyjma jednoho poskytuje velkorysé venkovní prostory, ať už jde o zahrádku, terasu, lodžii, nebo balkon. Standardní vybavení bytů v energetické třídě B odpovídá vysokým nárokům na současné bydlení a zahrnuje kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek. Kolaudace je plánována na jaro 2018.

Detail
Rezidence Prachnerova
Lokalita: Praha 5 - Smíchov-Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


I v centru Prahy se dá dýchat zdravý vzduch a zdravě bydlet. To jsou hlavní znaky nového ambiciózního projektu, který vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace. Ten zajistí mimořádně čisté ovzduší.

Detail
Klamovka Gardens
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 2018


Komplex pěti bytových domů s názvem Bytový soubor Viola navržených podél ulice Plzeňská a částečně Holečkova bude nabízet bydlení nedaleko centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností a současně také nedaleko parků v blízkém okolí. Pět bytových domů o maximálně sedmi patrech bude v přízemí propojeno parterem s parkovacími místy pro rezidenty. Současně vedle více než stovky bytů nebo atelierů budou v domě také malé obchodní prostory.

Detail
top’rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Projekt top’rezidence Pomezí se nachází ve známé pražské čtvrti Košíře, jejíž historie se začala psát již v 10. století. V současnosti je Praha 5 – Košíře oblíbenou rezidenční lokalitou, která kombinuje rychlou dostupnost do města s klidným bydlením v přírodě.

Detail
Aalto Cibulka
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020


Nový rezidenční projekt Aalto Cibulka bude stát hned u jednoho z největších pražských parků Vidoule v tiché čtvrti s viladomy. Stranou od ruchu dopravy. Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony. Na jižní straně směřují do parku, na severní straně domu se nacházejí celoprosklenné zimní zahrady. Naopak, na přízemní byty navazují předzahrádky. Celý areál tvoří klidnou oázu, v jejímž středu najdete relaxační park s keři, stromy a finskými jezírky. Stále jste tak napůl doma, napůl v přírodě.

Detail
Rezidence Malvazinky
Lokalita: Praha 5
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Rezidence Malvazinky je určena všem, kteří ocení blízkost centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Na výběr je celá řada bytových jednotek s výměrou od 29 m² do 115 m² s balkony, terasami a zahrádkami. Výhledy na okolní bohatou zeleň popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti.

Detailnásledující strana


O nás | Aktuality | Soukromí | Kontakt | RSS
Copyright (c) 2008-2017 | Navštivte také Tipy na horské túry