Na Malé Růži

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 5

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Ekorezidence Plzeňka Smíchov
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Ekorezidence Plzeňka je unikátní rezidenční projekt nabízející byty nejvyššího standardu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Praze – Smíchově. Dům je elegantně zasazen do svého okolí a plynule navazuje na původní smíchovskou zástavbu. Díky počtu pouhých 45 bytů je Ekorezidence Plzeňka charakteristická komorní atmosférou.

VÍCE INFORMACÍ
NEUGRAF
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


NEUGRAF je moderní bydlení v ulici Grafická na Smíchově. Ať už je vaším snem prostorný loft, střešní penthouse s velkou terasou a výhledem na Prahu, nebo útulný byt.

VÍCE INFORMACÍ
Lipenecký Park
Lokalita: Praha 5 - Lipence
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Moderní projekt v překrásném prostředí Prahy-Lipenců nabízí atraktivní nové byty a komfortní řadové rodinné domky. Bydlete uprostřed přírody a užívejte si všech sportovních aktivit, které okolí nabízí.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Lochkov
Lokalita: Praha 5
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Rezidence Lochkov je projekt výstavby domu o 2 nadzemních podlažích s podkrovím. Dům je koncipován tak, aby korespondoval s okolní zástavbou historického centra městské části Prahy Lochkov. Všechny byty jsou orientovány na jih. Od severu a ulice je dělí ještě chodba se schodištěm a výtahem. Toto řešení zaručuje odhlučnění bytové části domu od ulice Cementářská, která sama o sobě není příliš frekventovaná. Další předností tohoto řešení je skutečnost, že všechny byty mají výhled do zelených zahrad nebo na již vzrostlé stromy které lemují pozemek.

VÍCE INFORMACÍ
Nad Prokopským údolím
Lokalita: Praha 5 – Stodůlky
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Jen pár kroků do panenské přírody a zároveň jen 20 minut od pulsujícího centra metropole. Bydlení v bytovém projektu Nad Prokopským údolím v pražských Stodůlkách beze zbytku splňuje náročné požadavky rodinného bydlení. Z horních pater je krásný výhled na panorama Prahy. V nabídce jsou promyšlené dispozice větších rodinných bytů 3+kk a 4+kk, které kromě dostatečného prostoru poskytnou i velkorysé terasy. Menší byty 1+kk a 2+kk jsou vhodné pro singles či jako startovací bydlení pro mladé páry.

VÍCE INFORMACÍ
Barrandez-vous
Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidenční projekt Barrandez-vous je situován nadosah centra Prahy v rezidenční čtvrti Barrandov. Původní historická zástavaba Barrandova byla vystavěna ve 30. letech 20. století významnými českými osobnostmi, a to zejména v úzkém souznění s filmovými ateliéry a filmovým průmyslem. Jedním z hlavních motivů filmového světa vždy byly romantické příběhy. Právě ty nás inspirovaly k vytvoření projektu, v němž budete mít soukromí nejen přímo za dveřmi svého bytu, ale i při procházkách ve vlastním parku určeném pro rezidenty. Z této inspirace plyne i jméno projektu spojující jméno lokality a francouzské označení pro romantické schůzky.

VÍCE INFORMACÍ
Polygon Barrandov
Lokalita: Praha 5
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Moderní šestipodlažní rezidence vhodná pro studentské bydlení s nabídkou 97 jednotek a 4 prostor určených pro komerční využití. V nadzemních podlažích jsou umístěny jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk, ty v prvním nadzemním podlaží nabídnou komfort relaxace na předzahrádkách, ty, které jsou součástí ustupujícího šestého podlaží, svým obyvatelům poskytnou skutečně exkluzivní bydlení s panoramatickým výhledem z prostorných střešních teras – jak do volné krajiny, tak na hlavní město.

VÍCE INFORMACÍ
Jinonický dvůr
Lokalita: Praha 5
Předpokládaný termín dokončení:


Uzavřený rezidenční areál, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí. I. etapa zahrnuje devět výjimečných bytů s parametry rodinného domu s předzahrádkami ​a ​společným podzemním ​parkovištěm. Nabízí ​​klidné ​sousedské ​​soužití, ​​zároveň ​​však ​s ​​ostatními ​​obyvateli ​​sdílí​ ​pouze podzemní​ ​garáže ​a ​chodníky ​s ​přístupem ​k ​domům.

VÍCE INFORMACÍ
Nové byty Sobín
Lokalita: Praha 5 - Zličín
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Nové byty Sobín - výstavba nových bytů v atraktivní lokalitě v blízkosti Prahy-Zličín. Moderní byty s funkčními dispozicemi a nízkými provozními náklady. Bydlení v blízkosti centra Prahy, ale zároveň mimo ruch hlavního města. Dobrá dopravní dostupnost – v Sobíně naleznete 3 autobusové zastávky, cyklostezku. Z konečné zastávky metra Zličín se do Sobína dostanete autobusem za 9 min. V blízkosti se nachází městský okruh Prahy. Automobilem se tak snadno dostanete na letiště, dálnici D5 směr Plzeň, nebo po okruhu na D1 směr Brno.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Malý mlýn
Lokalita: Praha 5 - Radotín
Předpokládaný termín dokončení:


Developerská a stavební společnost IBS-ROKAL, s.r.o. představuje nový projekt 15 bytů a dvou nebytových prostor, které nabízí moderní bydlení v novostavbě Malý mlýn. Projekt je umístěný ve vyhledávané lokalitě v Praze-Radotíně v ulici Karlická. Bydlení v blízkosti přírody a rychlého spojení do centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA