Přidat developerský projekt ZDARMA  |  Reklama na tomto serveru


NOVOSTAVBY PRAHA

Nabidka

Developeri

Realitni kancelare
NABIDKA

Městský obvod: Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy

Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány
Rezidence Strakonická
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Projekt se nachází v ulici Strakonická v bezprostřední blízkosti Císařské louky. Velice atraktivní lokalita pražského Smíchova láká moderní obyvatelé , držící krok s neustálé se rozvíjecím městem.

Detail
Jinonická Rezidence - prémiové byty s výhledy do zeleně
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: jaro/2018


Soukromí - Design - Příroda. Jinonická Rezidence nabízí úžasné výhledy do zeleně a zároveň snadnou dostupnost do centra města. Všech osm prémiových bytů vyjma jednoho poskytuje velkorysé venkovní prostory, ať už jde o zahrádku, terasu, lodžii, nebo balkon. Standardní vybavení bytů v energetické třídě B odpovídá vysokým nárokům na současné bydlení a zahrnuje kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek. Kolaudace je plánována na jaro 2018.

Detail
Rezidence Prachnerova
Lokalita: Praha 5 - Smíchov-Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


I v centru Prahy se dá dýchat zdravý vzduch a zdravě bydlet. To jsou hlavní znaky nového ambiciózního projektu, který vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace. Ten zajistí mimořádně čisté ovzduší.

Detail
Klamovka Gardens
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 2018


Komplex pěti bytových domů s názvem Bytový soubor Viola navržených podél ulice Plzeňská a částečně Holečkova bude nabízet bydlení nedaleko centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností a současně také nedaleko parků v blízkém okolí. Pět bytových domů o maximálně sedmi patrech bude v přízemí propojeno parterem s parkovacími místy pro rezidenty. Současně vedle více než stovky bytů nebo atelierů budou v domě také malé obchodní prostory.

Detail
top’rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Projekt top’rezidence Pomezí se nachází ve známé pražské čtvrti Košíře, jejíž historie se začala psát již v 10. století. V současnosti je Praha 5 – Košíře oblíbenou rezidenční lokalitou, která kombinuje rychlou dostupnost do města s klidným bydlením v přírodě.

Detail
Aalto Cibulka
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020


Nový rezidenční projekt Aalto Cibulka bude stát hned u jednoho z největších pražských parků Vidoule v tiché čtvrti s viladomy. Stranou od ruchu dopravy. Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony. Na jižní straně směřují do parku, na severní straně domu se nacházejí celoprosklenné zimní zahrady. Naopak, na přízemní byty navazují předzahrádky. Celý areál tvoří klidnou oázu, v jejímž středu najdete relaxační park s keři, stromy a finskými jezírky. Stále jste tak napůl doma, napůl v přírodě.

Detail
Rezidence Malvazinky
Lokalita: Praha 5
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Rezidence Malvazinky je určena všem, kteří ocení blízkost centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Na výběr je celá řada bytových jednotek s výměrou od 29 m² do 115 m² s balkony, terasami a zahrádkami. Výhledy na okolní bohatou zeleň popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti.

Detail
Sakura
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Sakura je rezidenční komplex využívající netradiční formy spojení domu a zahrad. Nekonvenčnost a vlastní pohled na svět nám umožnily vytvořit bydlení, které je nekompromisní ve své kvalitě a hravé ve svém pojetí. Atmosféru podtrhují stromy sakury, které na jaře díky svým květům zvýrazní krásu a blízkost přírody.

Detail
Byty Jižní výhledy
Lokalita: Praha 5 – Stodůlky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Bytový projekt Jižní výhledy je zasazen do oblíbené lokality v docházkové vzdálenosti stanice metra Stodůlky a Luka, v sousedství obchodního centra a zároveň na dosah přírody v okolí Dalejského potoka či Prokopského údolí. Zájemci si mohou vybírat byty s moderními dispozicemi v atraktivních nízkopodlažních domech.

Detail
Holečkova House - to nejlepší, co může centrum Prahy poskytnout
Lokalita: Praha 5
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020


Architektonický návrh projektu Holečkova House vychází ze stávající městské struktury a nabízí dva exkluzivní byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení.

Detailnásledující strana


O nás | Aktuality | Soukromí | Kontakt | RSS
Copyright (c) 2008-2017 | Navštivte také Tipy na horské túry