DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 5

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Viladomy Poštovka
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Projekt Viladomy Poštovka je situován v širším centru Prahy, v lokalitě Praha 5 – Košíře na pozemcích bývalé usedlosti Poštovka. Pražská čtvrt Košíře spojuje bydlení nedaleko přírody s výbornou dostupností do centra.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Náplavky
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Neorenesanční dům v Pivovarské ulici svým ztvárněním vypráví historický vývoj městské zástavby v druhé polovině 19. století. V těsné blízkosti legendárního pivovaru se tak snoubí prvky renesance s industriálním stylem. Dům z dálky poznáte podle jeho noblesní dominanty v podobě balkonu s balustrádou.

VÍCE INFORMACÍ
Kaskády Barrandov
Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Předpokládaný termín dokončení:


Kaskády Barrandov VI navazují na předchozí etapy výstavby a jsou i nyní zárukou kvalitního obydlí se vším všudy. Dokonale situovaný rezidenční dům vám přinese bytový komfort, pohodlí a zároveň dostatek soukromí.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Sacre Coeur2
Lokalita: Praha 5 - Holečkova ulice
Předpokládaný termín dokončení: kolaudace 5/2016, předání klientům 6/2016


Představujeme Vám příležitost, která se již nikdy nebude opakovat. Rezidence Sacre Coeur2. Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To vše byla kritéria, se kterými jsme přistupovali společně s renomovanými 4A architekty k návrhu tohoto jedinečného rezidenčního komplexu. Naší prioritou je komplexní kvalita Vašeho bydlení, je to náš závazek, který koupí Vašeho nového bytu, loftu nebo možná i penthousu nekončí, ale naopak začíná.

VÍCE INFORMACÍ
Quarta Rezidence
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Koncept bytového projektu Quarta Rezidence jsme od začátku chtěli podřídit jediné myšlence: skloubit náročné požadavky na prostor a soukromí všech členů rodiny s využitím moderních postupů, technologií a materiálů. Výsledkem je stylová rezidence s 12 velkoryse navrženými byty s dispozicí 3+kk až 5+kk s plochou 85-180 m2 umístěných v celkem 4 nadzemních podlažích, jejichž obyvatelé budou moci nerušeně žít své příběhy v harmonickém prostředí.

VÍCE INFORMACÍ
RANTA Barrandov I
Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2021


Na Barrandově v ulici Wassermannova plánujeme výstavbu obytného komplexu, který budoucím rezidentům přinese kromě klidného bydlení také nové možnosti sportovního vyžití a trávení volného času. Ve dvou etapách zde postavíme 250 nízkoenergetických bytů v kategoriích 1+kk až 5+kk a o velikosti od 27 m2 do 140 m2.

VÍCE INFORMACÍ
Vila Vojanka
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení:


Bydlení v oáze klidu a zeleně jen 5 minut vzdálené na Anděl. Seznamte se s reprezentativně stojící vilou Vojanka, která je situovaná uprostřed prvorepublikové vilové čtvrti v klidné části Prahy 5 - Košířích. Ne nadarmo je tato část označována jako plíce Prahy, jejíž dominantou je čerstvý vzduch, klid i všudypřítomná zeleň, která vám poslouží k ničím nerušené relaxaci.

VÍCE INFORMACÍ
White Garden II
Lokalita: Praha 5 - Anděl
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2018


Rezidence White Garden II. Vám poskytne nádherné, komfortní a stylové bydlení v centru Prahy. Soukromá zahrada, nacházející se ve vnitrobloku objektu podtrhuje exluzivní bydlení v centru velkoměsta. Váš komfort významně doplní i možnost parkování v podzemních garážích, ze kterých vystoupáte přímo do Vašeho podlaží moderním výtahem.

VÍCE INFORMACÍ
Ekorezidence Plzeňka Smíchov
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Ekorezidence Plzeňka je unikátní rezidenční projekt nabízející byty nejvyššího standardu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Praze – Smíchově. Dům je elegantně zasazen do svého okolí a plynule navazuje na původní smíchovskou zástavbu. Díky počtu pouhých 45 bytů je Ekorezidence Plzeňka charakteristická komorní atmosférou.

VÍCE INFORMACÍ
NEUGRAF
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


NEUGRAF je moderní bydlení v ulici Grafická na Smíchově. Ať už je vaším snem prostorný loft, střešní penthouse s velkou terasou a výhledem na Prahu, nebo útulný byt.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA