Jinonicky dvur

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 5

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

U Vojanky
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní rezidenční projekt U Vojanky nabízí klid a soukromí uprostřed Prahy 5. Projekt U Vojanky je tvořen celkem 6 byty v elegantním viladomě s atraktivními společnými prostory a parkovacími staní v areálu.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Neklanka
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Nízkoenergetický projekt Rezidence Neklanka nabízí celkem 31 bytových jednotek v dispozicích od 1+kk do 4+kk s vlastním balkonem, terasou anebo předzahrádkou v případě bytů v přízemí. Celý projekt je realizován ve vysokém standardu odpovídajícímu exkluzivní lokalitě vilové zástavby na pomezí pražského Smíchova a Radlic. Přírodní barvy i materiály podtrhují půvab okolní přírody.

VÍCE INFORMACÍ
Park Rezidence Klamovka
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Unikátní projekt Park Rezidence Klamovka je novostavba sedmipatrového domu v bezprostřední blízkosti klidného parku. Dům nabízí prostorné terasy, balkony, výtah a parkovací místa v podzemní garáži. Jednotlivé byty jsou dispozičně řešeny jako 1+kk, 2+kk a 3+kk.

VÍCE INFORMACÍ
Byty Nad Jezerem
Lokalita: Praha 5 - Stodůlky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Moderní byty v nově vznikajícím bytovém domě na Praze 13 - Stodůlky. Na výběr máte ze 76 bytů dispozičně řešených jako 1+kk až 4+kk. Poloha bytového domu umožňuje okamžitý přístup k přírodě, ale i vynikající dostupnost do centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍ
Vila Hřebenka
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Vila Hřebenka je situována v těsné blízkosti parku Klamovka, na okraji známé pražské rezidenční čtvrti. Nabídne prostorné byty od 2+kk po 5+kk, s terasami a garážovým stáním.

VÍCE INFORMACÍ
Vbloku
Lokalita: Praha 5 - Malvazinky
Předpokládaný termín dokončení: léto/2019


Vbloku je nápad na nekonvenční bydlení. Vbloku je vize domova, který ti umožní žít komfortně, stylově a nezávisle v žádané rezidenční čtvrti. To vše za dostupnou cenu od 2.000.000 Kč za designovou jednotku. Bydlení 1+kk nebo 2+kk ti nabídnou vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design.

VÍCE INFORMACÍ
Viladomy Poštovka
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Projekt Viladomy Poštovka je situován v širším centru Prahy, v lokalitě Praha 5 – Košíře na pozemcích bývalé usedlosti Poštovka. Pražská čtvrt Košíře spojuje bydlení nedaleko přírody s výbornou dostupností do centra.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Náplavky
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Neorenesanční dům v Pivovarské ulici svým ztvárněním vypráví historický vývoj městské zástavby v druhé polovině 19. století. V těsné blízkosti legendárního pivovaru se tak snoubí prvky renesance s industriálním stylem. Dům z dálky poznáte podle jeho noblesní dominanty v podobě balkonu s balustrádou.

VÍCE INFORMACÍ
Kaskády Barrandov
Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Předpokládaný termín dokončení:


Kaskády Barrandov VI navazují na předchozí etapy výstavby a jsou i nyní zárukou kvalitního obydlí se vším všudy. Dokonale situovaný rezidenční dům vám přinese bytový komfort, pohodlí a zároveň dostatek soukromí.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Sacre Coeur2
Lokalita: Praha 5 - Holečkova ulice
Předpokládaný termín dokončení: kolaudace 5/2016, předání klientům 6/2016


Představujeme Vám příležitost, která se již nikdy nebude opakovat. Rezidence Sacre Coeur2. Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To vše byla kritéria, se kterými jsme přistupovali společně s renomovanými 4A architekty k návrhu tohoto jedinečného rezidenčního komplexu. Naší prioritou je komplexní kvalita Vašeho bydlení, je to náš závazek, který koupí Vašeho nového bytu, loftu nebo možná i penthousu nekončí, ale naopak začíná.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA