Jinonicky dvur

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 4

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Zahálka
Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení:


Zahálka bude nová malá moderní čtvrť v Praze 4. V několika etapách v sousedství golfového hřiště a Vltavy postupně vznikne sedm nadstandardních bytových domů, mezi nimi velkorysé parky s desítkami stromů, hřiště, pěstěné trávníky i louky, lemující biokoridor přírodního potoka.

VÍCE INFORMACÍ
Vanguard
Lokalita: Praha 4 - Modřany
Předpokládaný termín dokončení:


Vanguard Prague je projekt loftového bydlení, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu netradiční lofty s plochou 41 m², ale i penthousy s výměrou neuvěřitelných 795 m². Při velkorysé výšce stropů až do 4,5 m se jedná o bydlení, jehož variabilita vyráží dech. Vanguard Prague je tu pro ty, kteří se nebojí zvolit vlastní směr.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Gemma
Lokalita: Praha 4 - Chodov
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní projekt Rezidence Gemma je novým přírůstkem v řadě místních bytových domů z naší dílny. Svým vzhledem i charakterem přirozeně zapadá do okolní zástavby a architektonicky navazuje na své „dvojče“ – sousední bytový dům Affinity. Nabídne celkem 51 nových domovů zejména pro rodiny s dětmi.

VÍCE INFORMACÍ
Vila Hodkovičky
Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Vila Hodkovičky má vše, co si lidé toužící po klidném městském bydlení mohou přát. Výhledy do korun vzrostlých stromů, komfort menšího bytového domu, vlastní garáž, zahradu a skvělou polohu. Stojí v klidné čtvrti s rozlehlými plochami zeleně a sporadickou zástavbou, zároveň však ve snadném dosahu pražského centra

VÍCE INFORMACÍ
U Pernštejnských 4
Lokalita: Praha 4 - Nusle
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Projekt U Pernštejnských se nachází v blízkosti Náměstí bratří Synků. Projekt byl navržen tak, aby nabídl co nejvyšší standardy bydlení za přijatelnou cenu. Při návrhu byl brán na zřetel trendy bydlení, optimalizace uspořádání jak vlastních bytů, tak i společných prostor, a parkovacích míst. Vznikl projekt s nadstandardním bydlení v zajímavé lokalitě.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence V Jehličí
Lokalita: Praha 4 - Krč
Předpokládaný termín dokončení:


Život v úzkém sepjetí s přírodou je možný i v centru všeho dění. Rezidence V Jehličí se nachází jen pár minut chůze od Krčského lesa, největšího zalesněného území města Prahy.

VÍCE INFORMACÍ
Obytný areál Budějovická
Lokalita: Praha 4 - Krč
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Atraktivní lokalita, přátelská cena a moderní interiéry? Ano, tak to už není jen sen, ale i skutečnost s novým projektem developerské skupiny GARTAL, která přichází na trh s bezkonkurenčním projektem „Obytný areál Budějovická“.

VÍCE INFORMACÍ
View Spořilov
Lokalita: Praha 4 - Záběhlice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Nově vznikající projekt VIEW SPOŘILOV se nachází v perspektivní lokalitě Prahy 4 - Záběhlicích v blízkosti Hamerského rybníka a kaskádovitých přírodních jezírek na nároží ulic Choceradská a Senohrabská.

VÍCE INFORMACÍ
Green Backyard
Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky
Předpokládaný termín dokončení:


Tento developerský projekt určuje trend zdravého a moderního bydlení. Dispozice jsou navrženy s citem pro detail i s ohledem na praktickou stránku. Každý byt má k dispozici sklepní kóji a parkovací stání. Atraktivitu bytů zajišťuje výhled do zeleného dvora nebo vlastní terasy a předzahrádky.

VÍCE INFORMACÍ
Resort Milíčovský les
Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Představte si, že nasednete v centru Prahy do auta a už za slabou čtvrthodinku vystoupíte před svým domem, který splňuje veškeré nároky moderního bydlení, má krásnou zahradu a od pohledu působí příjemně. Pozdravíte se se svými sousedy, vypnete hlavu, vezmete kolo a vyrazíte ven na cyklostezku nebo si půjdete jen tak zaběhat. Aby ne, rozsáhlý Milíčovský les je jen pár kroků za vaším plotem. Když budete muset jít vyzvednout děti do blízké mateřské školy, nebo pořídit obyčejný nákup, vše je po ruce. Přírodu, stejně jako širší centrum města a veškerou občanskou vybavenost máte jen co by kamenem dohodil.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA