top rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 4

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Rezidence ALBA
Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení: léto 2019


Toužíte po krásném bydlení v moderním domě, který nabídne komfortní pohodlí, ale zároveň občanskou vybavenost hlavního města? V tom případě poznejte projekt Rezidence ALBA, který vyroste v ulice Benkova nedaleko Chodovské tvrzi či OC Chodov.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Hadovitá
Lokalita: Praha 4 - Michle
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence Hadovitá vám už brzy nabídne 76 nových bytů a ateliérů v městské části Praha 4 - Michle. Život s výhledem z Michelské stráně, kousek od centra a přesto dostatečně daleko od ruchu velkoměsta. Přesně takové bude bydlení v Rezidenci Hadovitá. Může to být i váš domov.

VÍCE INFORMACÍ
City Park Home
Lokalita: Praha 4 - Chodov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Historie projektu City Park Home se datuje k roku 2010, kdy bylo vydáno na tento projekt Územní rozhodnutí. Stavební povolení bylo vydáno v druhé polovině roku 2015 a stavba samotná byla započata koncem roku 2016.

VÍCE INFORMACÍ
Zelená Libuš
Lokalita: Praha 4 - Libuš
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Libuš je jedna z nejklidnějších částí Prahy s neopakovatelnou maloměstskou atmosférou. Můžete si zde se svými blízkými užívat zeleň, klid a bezpečí, na které je Praha skoupá. Přitom do centra metropole se dostanete za třicet minut, na budoucí stanici metra za pět minut.

VÍCE INFORMACÍ
Projekt Nad Modřanskou roklí
Lokalita: Praha 4 – Kamýk
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Bytový projekt Nad Modřanskou roklí nabízí celkem 263 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Lokalita přímo naproti přírodnímu parku Modřanská rokle se vyznačuje velmi dobrou dopravní dostupností z centra Prahy, a to jak autobusem, tak především v budoucnu nově vybudovanou linkou metra D.

VÍCE INFORMACÍ
U Michelského Mlýna 1
Lokalita: Praha 4 - Michle
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidenční projekt U MICHELSKÉHO MLÝNA 1 představuje skvělou příležitost pořídit si impozantní bydlení na přitažlivém místě blízko centra. Novostavba bytového domu nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě Praha 4 Michle.

VÍCE INFORMACÍ
Villa Crema
Lokalita: Praha 4 - Chodov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2017


Nově realizovaný projekt Villa Crema je přesně pro vás, kteří hledáte své vysněné bydlení v malém komorním domě s vlastní uzavřenou zahradou. Tím, že původní stavba je vila z první poloviny minulého století, budete mít příjemný pocit klidu, který se na vás přenese hned při prvním pohledu na dům. Současně ale v moderní přístavbě do zahrady zjistíte, že oba světy mohou spolu spokojeně kooperovat a funkčně sloužit vašim potřebám trendy bydlení 21.století.

VÍCE INFORMACÍ
Byty Nesvadbova
Lokalita: Praha 4 - Modřany
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Výrazným rysem našeho unikátního projektu, umístěného v poklidné a malebné zóně, je jeho komorní měřítko. Na své nárožní parcele je citlivě a sebevědomě usazen mezi okolní zástavbou, tvořenou pouze rodinnými domy a několika podlažními zděnými bytovými domy.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Jezerky II.
Lokalita: Praha 4 - Nusle
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Bydlíte v klidné ulici, kousek od krásného parku a přitom máte nablízku vše, co město nabízí a vy potřebujete? Ne? A Chtěli byste? Pak je pro vás Rezidence u Jezerky II tím pravým místem, které vaše dosavadní bydlení promění ve spokojené žití. Klidná část Prahy vám umožní vstávání bez zvuku klaksonu a ruchu velkoměsta a zároveň bezpečný návrat domů z večírku.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Kateřinky
Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Rezidence Kateřinky v Praze 4 je novým projektem developerské společnosti AKRO estate s.r.o. náležící do holdingu řízeného Akro Real, a.s., který bude disponovat celkem 19 byty ve čtyřech nadzemních podlažích a garážovými stáními v jednom podlaží podzemním. Objekt se nachází na hranici mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině, nedaleko Milíčovského lesa.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA