Na Malé Růži

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 4

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

View Spořilov
Lokalita: Praha 4 - Záběhlice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


V rámci tohoto projektu bude již letos na podzim zahájena výstavba bytového domu se 68 jednotkami ve vysokém standardu a s 137 parkovacími místy. Dům se bude nacházet v perspektivní lokalitě Praha 4 – Záběhlice, pouhých 6 minut od stanice metra Roztyly (trasa C).

VÍCE INFORMACÍ
Green Backyard
Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky
Předpokládaný termín dokončení:


Tento developerský projekt určuje trend zdravého a moderního bydlení. Dispozice jsou navrženy s citem pro detail i s ohledem na praktickou stránku. Každý byt má k dispozici sklepní kóji a parkovací stání. Atraktivitu bytů zajišťuje výhled do zeleného dvora nebo vlastní terasy a předzahrádky.

VÍCE INFORMACÍ
Resort Milíčovský les
Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Představte si, že nasednete v centru Prahy do auta a už za slabou čtvrthodinku vystoupíte před svým domem, který splňuje veškeré nároky moderního bydlení, má krásnou zahradu a od pohledu působí příjemně. Pozdravíte se se svými sousedy, vypnete hlavu, vezmete kolo a vyrazíte ven na cyklostezku nebo si půjdete jen tak zaběhat. Aby ne, rozsáhlý Milíčovský les je jen pár kroků za vaším plotem. Když budete muset jít vyzvednout děti do blízké mateřské školy, nebo pořídit obyčejný nákup, vše je po ruce. Přírodu, stejně jako širší centrum města a veškerou občanskou vybavenost máte jen co by kamenem dohodil.

VÍCE INFORMACÍ
Praha Újezd
Lokalita: Praha 4 - Újezd u Průhonic
Předpokládaný termín dokončení:


Dovolujeme si Vám představit unikátní urbanistický projekt Park Újezd v Praze 11 v Újezdu u Průhonic. Projekt přirozeně navazuje na původní zástavbu městské části a je umístěn na pozemcích bývalých zámeckých zahrad hraběte Silva-Taroucy. Na severní straně projektu se rozkládá přírodní památka Milíčovský les s přilehlými rybníky, který odděluje pražské sídliště Jižní Město a městskou část Praha-Újezd u Průhonic.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence ALBA
Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení: léto 2019


Toužíte po krásném bydlení v moderním domě, který nabídne komfortní pohodlí, ale zároveň občanskou vybavenost hlavního města? V tom případě poznejte projekt Rezidence ALBA, který vyroste v ulice Benkova nedaleko Chodovské tvrzi či OC Chodov.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Hadovitá
Lokalita: Praha 4 - Michle
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence Hadovitá vám už brzy nabídne 76 nových bytů a ateliérů v městské části Praha 4 - Michle. Život s výhledem z Michelské stráně, kousek od centra a přesto dostatečně daleko od ruchu velkoměsta. Přesně takové bude bydlení v Rezidenci Hadovitá. Může to být i váš domov.

VÍCE INFORMACÍ
City Park Home
Lokalita: Praha 4 - Chodov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Historie projektu City Park Home se datuje k roku 2010, kdy bylo vydáno na tento projekt Územní rozhodnutí. Stavební povolení bylo vydáno v druhé polovině roku 2015 a stavba samotná byla započata koncem roku 2016.

VÍCE INFORMACÍ
Zelená Libuš
Lokalita: Praha 4 - Libuš
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Libuš je jedna z nejklidnějších částí Prahy s neopakovatelnou maloměstskou atmosférou. Můžete si zde se svými blízkými užívat zeleň, klid a bezpečí, na které je Praha skoupá. Přitom do centra metropole se dostanete za třicet minut, na budoucí stanici metra za pět minut.

VÍCE INFORMACÍ
Projekt Nad Modřanskou roklí
Lokalita: Praha 4 – Kamýk
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Bytový projekt Nad Modřanskou roklí nabízí celkem 263 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Lokalita přímo naproti přírodnímu parku Modřanská rokle se vyznačuje velmi dobrou dopravní dostupností z centra Prahy, a to jak autobusem, tak především v budoucnu nově vybudovanou linkou metra D.

VÍCE INFORMACÍ
U Michelského Mlýna 1
Lokalita: Praha 4 - Michle
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidenční projekt U MICHELSKÉHO MLÝNA 1 představuje skvělou příležitost pořídit si impozantní bydlení na přitažlivém místě blízko centra. Novostavba bytového domu nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě Praha 4 Michle.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA