DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 4

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Rezidence Písková
Lokalita: Praha 4 - Modřany
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt solitérního bytového domu v ulici Písková blízko Modřanské rokle v Praze 4 je navržen jako budova se čtyřmi sekcemi s pěti nebo šesti nadzemními a dvěma podzemními podlažími. Bytový dům nabízí celkem 55 bytových jednotek v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, které mají rozlohu od 28 m² do 116 m², a 1 nebytový prostor v 1. PP.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Grébovky
Lokalita: Praha 4 - Nusle
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence U Grébovky je ta pravá pro ty, kteří chtějí bydlet v dostupnosti centra města. V bezprostřední blízkosti se nachází zastávky MHD, obchody, kulturní zařízení, bankomaty, pošta, poliklinika, restaurace a další služby. K relaxaci vybízí rozlehlý park v Havlíčkových sadech.

VÍCE INFORMACÍ
Zahrady Bohdalec
Lokalita: Praha 4 - Michle
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Bytový areál Zahrady Bohdalec nabízí celkem 135 moderních bytů v atraktivní části pražské Michle. Nízkopodlažní bytové domy jsou zasazeny do klidné lokality, která je skvěle dostupná autem i hromadnou dopravou. Zastávka tramvaje je jen dvě minuty chůze od domu a na Václavské náměstí lze pohodlně dojet za 14 minut.

VÍCE INFORMACÍ
Zahálka
Lokalita: Praha 4
Předpokládaný termín dokončení:


Zahálka bude nová malá moderní čtvrť v Praze 4. V několika etapách v sousedství golfového hřiště a Vltavy postupně vznikne sedm nadstandardních bytových domů, mezi nimi velkorysé parky s desítkami stromů, hřiště, pěstěné trávníky i louky, lemující biokoridor přírodního potoka.

VÍCE INFORMACÍ
Vanguard
Lokalita: Praha 4 - Modřany
Předpokládaný termín dokončení:


Vanguard Prague je projekt loftového bydlení, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu netradiční lofty s plochou 41 m², ale i penthousy s výměrou neuvěřitelných 795 m². Při velkorysé výšce stropů až do 4,5 m se jedná o bydlení, jehož variabilita vyráží dech. Vanguard Prague je tu pro ty, kteří se nebojí zvolit vlastní směr.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Gemma
Lokalita: Praha 4 - Chodov
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní projekt Rezidence Gemma je novým přírůstkem v řadě místních bytových domů z naší dílny. Svým vzhledem i charakterem přirozeně zapadá do okolní zástavby a architektonicky navazuje na své „dvojče“ – sousední bytový dům Affinity. Nabídne celkem 51 nových domovů zejména pro rodiny s dětmi.

VÍCE INFORMACÍ
Vila Hodkovičky
Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Vila Hodkovičky má vše, co si lidé toužící po klidném městském bydlení mohou přát. Výhledy do korun vzrostlých stromů, komfort menšího bytového domu, vlastní garáž, zahradu a skvělou polohu. Stojí v klidné čtvrti s rozlehlými plochami zeleně a sporadickou zástavbou, zároveň však ve snadném dosahu pražského centra

VÍCE INFORMACÍ
U Pernštejnských 4
Lokalita: Praha 4 - Nusle
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Projekt U Pernštejnských se nachází v blízkosti Náměstí bratří Synků. Projekt byl navržen tak, aby nabídl co nejvyšší standardy bydlení za přijatelnou cenu. Při návrhu byl brán na zřetel trendy bydlení, optimalizace uspořádání jak vlastních bytů, tak i společných prostor, a parkovacích míst. Vznikl projekt s nadstandardním bydlení v zajímavé lokalitě.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence V Jehličí
Lokalita: Praha 4 - Krč
Předpokládaný termín dokončení:


Život v úzkém sepjetí s přírodou je možný i v centru všeho dění. Rezidence V Jehličí se nachází jen pár minut chůze od Krčského lesa, největšího zalesněného území města Prahy.

VÍCE INFORMACÍ
Obytný areál Budějovická
Lokalita: Praha 4 - Krč
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Atraktivní lokalita, přátelská cena a moderní interiéry? Ano, tak to už není jen sen, ale i skutečnost s novým projektem developerské skupiny GARTAL, která přichází na trh s bezkonkurenčním projektem „Obytný areál Budějovická“.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA