top rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 3

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Řehořova 37
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení:


Nový projekt přichystal k prodeji nové rezidenční byty v podkroví shell&core a zároveň i byty v původním stavu v pětipodlažním bytovém domě z počátku 20. století. Dvorní část domu nabízí nádherný rozhled do širokého okolí, můžete dohlédnout dokonce až na Pražský hrad. Určitě Vás také potěší nově vytvořená zahrada ve vnitřním traktu domu.

VÍCE INFORMACÍ
Top of Prague
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2017


Nově dokončené exkluzivní byty ve třech horních patrech Residence Garden Towers v Praze 3 jsou skutečně tím TOP OF PRAGUE. Výhledy na celou Prahu jsou zkrátka neopakovatelné. Také exkluzivní provedení PREMIUM těchto 71 výjimečných bytů s klimatizací, předokenními žaluziemi, hliníkovými okny s izolačním trojsklem, luxusními koupelnami, možností „chytrého bydlení“ a také nonstop recepcí s kamerovým bezpečnostním systémem dotváří tuto ojedinělou nabídku na pražském rezidenčním trhu.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Gregorius
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Žižkov žije a vy můžete žít v něm! Kde? V jedné z klidných žižkovských ulic jsme pro vás připravili krásné bydlení v Rezidenci Gregorius, v domě, který je velmi cenným příkladem historizujícího slohu. Pokud zvednete oči k nebi, můžete se o tom přesvědčit sami - šestiosé průčelí, okna obohacena zdobnými segmenty a dekorativními pilastry - odkaz dokonalé architektury konce 19. století.

VÍCE INFORMACÍ
U Rajské zahrady 2
Lokalita: Praha 3 - na pomezí Vinohrad a Žižkova
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Projekt U Rajské zahrady 2 bude tvořen elegantními byty a penthousy v historizujícím domě po kompletní rekonstrukci, v lokalitě s jedinečným geniem loci. Bytový dům se bude honosit stylovými společnými prostory, možností parkováním v budově, poutavými výhledy na Prahu a – díky svému umístění v blízkosti Riegrových sadů, v klidné oblasti s plnou občanskou vybaveností – poskytne ideální podmínky pro rodinné bydlení. Součástí projektu budou kromě jiného i dva exkluzivní penthousy se střešními terasami, dva byty s privátními zahradami ve dvoře a tři byty s balkony.

VÍCE INFORMACÍ
Husitská 44
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Nový projekt Husitská 44 je jedinečnou možností být součástí historické části Žižkova a zároveň bydlet v moderní novostavbě.

VÍCE INFORMACÍ
Panorama Pražačka
Lokalita: Praha 3 - Pražačka
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2017


Panorama Pražačka se nachází v prémiové pražské lokalitě Pražačka (Praha 3), která je proslulá zejména svými rozsáhlými zelenými plochami, sportovními areály a zároveň výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍ
Vitkovia Residence I
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2016


Bytový dům VITKOVIA RESIDENCE představuje jedinečné moderní a luxusní bydlení v novostavbě, v historické zástavbě širšího centra Prahy 3 – Žižkov a bezprostředně sousedí s parkem Vítkov. Uliční osmipodlažní objekt v proluce mezi dvěma činžovními domy a třípodlažní ve dvoře. V obou objektech je celkem 17 bytů, 28 podzemních garážových stání a komerční prostory.

VÍCE INFORMACÍ
Residence Garden Tower
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2016


Unikátní nové byty v centru Prahy. Luxusní bydlení za dostupnou cenu. Bytový areál Residence Garden Towers se nachází v ulici Olšanská v Praze 3 – Žižkově. Nabízí celkem 682 vysoce kvalitních a přitom cenově dostupných bytových a nebytových jednotek.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Žižkov
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení:


Budoucím vlastníkům nabízí tento projekt v moderně řešené budově byty v široké škále plošných a prostorových standardů včetně parkování v objektu. Projekt poskytuje vysoký technický standart použitých řešení a materiálů. Kvalita je sledována nejen v rámci interiérů samotných bytů (použití bezúdržbových oken z vrstvených dřevěných profilů s opláštěním venkovní strany z hliníku, klimatizace střešních bytů, dřevěné masivní podlahy z tvrdého dřeva…), ale odpovídající péče byla věnována i společným prostorám domu, v nichž je použito například podlah a schodišť z velkoplošné keramiky, obkladu výtahu z broušeného nerezového plechu, skleněného zábradlí schodišť atd. Vnější výraz domu je veden snahou o moderní výraz korespondující s vyšším standardem bytů uvnitř. Hlavním motivem domu by se měl stát kontrast omítek ve dvou odstínech a barevných výplní otvorů spolu s kvalitním provedením částí fasády z lícových cihel. Celkové vnímání domu je postaveno mimo hmotového a barevného řešení i na pečlivě propracovaných detailech.

VÍCE INFORMACÍ