Jinonicky dvur

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 3

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Rezidence Křišťánova
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Projekt se nachází v klidné ulici v blízkosti Královských Vinohrad. Činžovní dům byl postaven v roce 1889. Původní klasicistní fasáda byla v roce 1930 zjednodušena a dům byl zvýšen o dvě podlaží. Součástí budovy je i objekt postavený roku 2000 – ateliér ve vnitrobloku

VÍCE INFORMACÍ
Tower Lofts
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020


Na současné adrese Čajkovského 25 vzniknou ve vrchních patrech bytového domu celkem 4 nové půdní byty loftového typu. Současně s výstavbou půdních bytů proběhne celková adaptace bytového domu zahrnující rekonstrukci fasády, nová okna, oprava společných prostor, nový výtah atd.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Soběslavská 21
Lokalita: Praha 3 - Vinohrady
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Dům, z něhož vzniká Rezidence Soběslavská 21, se datuje do období, kdy Královské Vinohrady procházely poslední proměnou v rezidenční čtvrť tak, jak ji známe dnes. Díky výjimečné poloze jsou Vinohrady vyhledávanou rezidenční oblastí s historickou podobou.

VÍCE INFORMACÍ
Řehořova 37
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení:


Nový projekt přichystal k prodeji nové rezidenční byty v podkroví shell&core a zároveň i byty v původním stavu v pětipodlažním bytovém domě z počátku 20. století. Dvorní část domu nabízí nádherný rozhled do širokého okolí, můžete dohlédnout dokonce až na Pražský hrad. Určitě Vás také potěší nově vytvořená zahrada ve vnitřním traktu domu.

VÍCE INFORMACÍ
Top of Prague
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2017


Nově dokončené exkluzivní byty ve třech horních patrech Residence Garden Towers v Praze 3 jsou skutečně tím TOP OF PRAGUE. Výhledy na celou Prahu jsou zkrátka neopakovatelné. Také exkluzivní provedení PREMIUM těchto 71 výjimečných bytů s klimatizací, předokenními žaluziemi, hliníkovými okny s izolačním trojsklem, luxusními koupelnami, možností „chytrého bydlení“ a také nonstop recepcí s kamerovým bezpečnostním systémem dotváří tuto ojedinělou nabídku na pražském rezidenčním trhu.

VÍCE INFORMACÍ
U Rajské zahrady 2
Lokalita: Praha 3 - na pomezí Vinohrad a Žižkova
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Projekt U Rajské zahrady 2 bude tvořen elegantními byty a penthousy v historizujícím domě po kompletní rekonstrukci, v lokalitě s jedinečným geniem loci. Bytový dům se bude honosit stylovými společnými prostory, možností parkováním v budově, poutavými výhledy na Prahu a – díky svému umístění v blízkosti Riegrových sadů, v klidné oblasti s plnou občanskou vybaveností – poskytne ideální podmínky pro rodinné bydlení. Součástí projektu budou kromě jiného i dva exkluzivní penthousy se střešními terasami, dva byty s privátními zahradami ve dvoře a tři byty s balkony.

VÍCE INFORMACÍ
Husitská 44
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Nový projekt Husitská 44 je jedinečnou možností být součástí historické části Žižkova a zároveň bydlet v moderní novostavbě.

VÍCE INFORMACÍ
Panorama Pražačka
Lokalita: Praha 3 - Pražačka
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2017


Panorama Pražačka se nachází v prémiové pražské lokalitě Pražačka (Praha 3), která je proslulá zejména svými rozsáhlými zelenými plochami, sportovními areály a zároveň výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.

VÍCE INFORMACÍ
Vitkovia Residence I
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2016


Bytový dům VITKOVIA RESIDENCE představuje jedinečné moderní a luxusní bydlení v novostavbě, v historické zástavbě širšího centra Prahy 3 – Žižkov a bezprostředně sousedí s parkem Vítkov. Uliční osmipodlažní objekt v proluce mezi dvěma činžovními domy a třípodlažní ve dvoře. V obou objektech je celkem 17 bytů, 28 podzemních garážových stání a komerční prostory.

VÍCE INFORMACÍ