Přidat developerský projekt ZDARMA  |  Reklama na tomto serveru


NOVOSTAVBY PRAHA

Nabidka

Developeri

Realitni kancelare
NABIDKA

Městský obvod: Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy

Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány
Řehořova 37
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení:


Nový projekt přichystal k prodeji nové rezidenční byty v podkroví shell&core a zároveň i byty v původním stavu v pětipodlažním bytovém domě z počátku 20. století. Dvorní část domu nabízí nádherný rozhled do širokého okolí, můžete dohlédnout dokonce až na Pražský hrad. Určitě Vás také potěší nově vytvořená zahrada ve vnitřním traktu domu.

Detail
Top of Prague
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2017


Nově dokončené exkluzivní byty ve třech horních patrech Residence Garden Towers v Praze 3 jsou skutečně tím TOP OF PRAGUE. Výhledy na celou Prahu jsou zkrátka neopakovatelné. Také exkluzivní provedení PREMIUM těchto 71 výjimečných bytů s klimatizací, předokenními žaluziemi, hliníkovými okny s izolačním trojsklem, luxusními koupelnami, možností „chytrého bydlení“ a také nonstop recepcí s kamerovým bezpečnostním systémem dotváří tuto ojedinělou nabídku na pražském rezidenčním trhu.

Detail
Rezidence Gregorius
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Žižkov žije a vy můžete žít v něm! Kde? V jedné z klidných žižkovských ulic jsme pro vás připravili krásné bydlení v Rezidenci Gregorius, v domě, který je velmi cenným příkladem historizujícího slohu. Pokud zvednete oči k nebi, můžete se o tom přesvědčit sami - šestiosé průčelí, okna obohacena zdobnými segmenty a dekorativními pilastry - odkaz dokonalé architektury konce 19. století.

Detail
U Rajské zahrady 2
Lokalita: Praha 3 - na pomezí Vinohrad a Žižkova
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Projekt U Rajské zahrady 2 bude tvořen elegantními byty a penthousy v historizujícím domě po kompletní rekonstrukci, v lokalitě s jedinečným geniem loci. Bytový dům se bude honosit stylovými společnými prostory, možností parkováním v budově, poutavými výhledy na Prahu a – díky svému umístění v blízkosti Riegrových sadů, v klidné oblasti s plnou občanskou vybaveností – poskytne ideální podmínky pro rodinné bydlení. Součástí projektu budou kromě jiného i dva exkluzivní penthousy se střešními terasami, dva byty s privátními zahradami ve dvoře a tři byty s balkony.

Detail
Rezidence U Kronikáře
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Chtěli byste být součástí historické části Žižkova, se kterou se pojí mnoho známých příběhů? Klidná ulice Dalimilova, ležící mezi Kostnickým náměstím a Cimburkovou ulicí vám tuto možnost nabízí. Kronikář Dalimil, podle kterého byla ulice pojmenována by jistě dlouho neváhal. Tato lokalita je totiž příběhem sama o sobě. Rezidence v jedné z nejstarších ulic Žižkova, Rezidence U Kronikáře, vám nabízí vše, po čem jste kdy toužili. Spojení historické lokality a nedalekého centra vám dává nové možnosti jak trávit svůj volný čas, jak žít…

Detail
Husitská 44
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Nový projekt Husitská 44 je jedinečnou možností být součástí historické části Žižkova a zároveň bydlet v moderní novostavbě.

Detail
Na Vackově
Lokalita: Praha 3 - Horní Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2017


Rezidenční projekt BYTY NA VACKOVĚ vzniká ve stejnojmenné klidné lokalitě horního Žižkova. Pět objektů podél ulice Olgy Havlové nabízí celkem 331 bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk. Navazují tak na úspěšný projekt Alfarezidence, který v lokalitě vznikal v letech 2006 – 2011. BYTY NA VACKOVĚ jsou především pro ty, kteří hledají bydlení se skvěle vyváženou cenou a kvalitou. Navíc na místě, které směřuje k tomu, aby se v budoucnosti stalo jedním z moderních center Prahy.

Detail
Rezidence U Bojovníka
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2016


Jedinečný projekt rezidence U Bojovníka ve vyhledávané lokalitě na pomezí Žižkova a Vinohrad představuje možnost pohodlného bydlení se vší atraktivitou, která k centru města patří. Krásný třípatrový zděný činžovní dům postavený roku 1892, se nachází na spojnici ulic Sudoměřská a Vinohradská, v ulici Baranova.

Detail
Panorama Pražačka
Lokalita: Praha 3 - Pražačka
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2017


Panorama Pražačka se nachází v prémiové pražské lokalitě Pražačka (Praha 3), která je proslulá zejména svými rozsáhlými zelenými plochami, sportovními areály a zároveň výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.

Detail
Vitkovia Residence I
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2016


Bytový dům VITKOVIA RESIDENCE představuje jedinečné moderní a luxusní bydlení v novostavbě, v historické zástavbě širšího centra Prahy 3 – Žižkov a bezprostředně sousedí s parkem Vítkov. Uliční osmipodlažní objekt v proluce mezi dvěma činžovními domy a třípodlažní ve dvoře. V obou objektech je celkem 17 bytů, 28 podzemních garážových stání a komerční prostory.

Detailnásledující strana


O nás | Aktuality | Soukromí | Kontakt | RSS
Copyright (c) 2008-2017 | Navštivte také Tipy na horské túry