top rezidence POMEZÍ - BYDLENÍ V PARKU

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 10

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Byty Petrohradská
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení: Dokončeno


Kdo jednou ve Vršovicích bydlel, už by jen těžko měnil za jinou pražskou čtvrť. Zejména mladá generace Vršovice miluje. Mají totiž nezaměnitelnou atmosféru. Bytový dům Petrohradská jsme proto ušili na míru právě mladým lidem.

VÍCE INFORMACÍ
Nové byty Hostivař
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Architektonicky neobvykle zpracovaný projekt pro příjemné bydlení v klidné a dobře občansky vybavené lokalitě.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Hostivař
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Tento krásný rezidenční projekt významného českého architekta, Václava Aulického, v současnosti získal povolení stavby. S realizací začneme v nejbližší době. Jsme si jisti, že se po dokončení stane jednou z elegantních dominant Hostivaře.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Záveská
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Projekt Rezidence Záveská je koncipován jako moderní rodinné bydlení v blízkosti přírody s veškerou občanskou vybaveností. Hostivař disponuje mimořádně kvalitní infrastrukturou. Všechny důležité obchody, služby najdete v docházkové vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Červený dvůr
Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Uprostřed nádherných vinic, kterými bývaly Strašnice proslavené, stávala po dvě století barokní usedlost Červený dvůr. Jen těžko byste dnes hledali někoho, kdo její slávu pamatuje. Zastavíte-li se však před nejvyšším cedrem v ulici K Červenému dvoru, uvidíte jejího nejkrásnějšího pamětníka.

VÍCE INFORMACÍ
U Starého mlýna
Lokalita: Praha 10 - Uhříněves
Předpokládaný termín dokončení:


Komplex čtyř bytových domů v Uhříněvsi je charakteristický svou výhodnou polohou v celkovém kontextu pražské aglomerace, dobrou dostupností MHD i individuální dopravou. Jedná se o pozemek s vhodnou orientací ke světovým stranám a terénní morfologií, která umožňuje efektivně realizovat záměr, urbanisticky, architektonicky i funkčně odpovídající okolní zástavbě.

VÍCE INFORMACÍ
BD Bohdalecké výhledy
Lokalita: Praha 10 - Michle
Předpokládaný termín dokončení:


Bydlení v okrajové části Prahy se všemi výhodami, které město nabízí. Taková je část Prahy Michle. Domov v ulici U Plynárny vám poskytne dostupnost těch nejzbytnějších míst. Pár kroků od domu se nachází velký supermarket a ani za relaxem to nebudete mít daleko. Aktivní odpočinek zde naleznete v podobě blízkého fitcentra a pokud zatoužíte po chvilkách strávených mezi stromy, stačí popojet pár minut autobusem k nedalekému rybníku Botič. Ostatně několik minut autobusovou dopravou vás dělí hned od několika lesnatých míst, jakým jsou například Roztylské sady, kde si odpočinete od každodenního ruchu velkoměsta.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U sv. Václava
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2017


Rezidence nese svůj název podle nedalekého kostela sv. Václava, který je dominantou příjemného náměstí Svatopluka Čecha. Kostel je odborníky považován za jednu z nejzdařilejších funkcionalistických církevních staveb v ČR. Dům, jehož výstavba byla dokončena roku 1910, v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí.

VÍCE INFORMACÍ
Vila Mrštíkova
Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Pro náš nový projekt „Vila Mrštíkova“, jsme záměrně vybrali sympatickou lokalitu Prahy 10, ve Strašnicích. Vilu jsme pojmenovali podle její domovské ulice Mrštíkovy, která vás nadchne jako klidná jednosměrka, lemovaná spoustou stromů a zeleně. Vila Mrštíkova je citlivě vsazena do menšího parku, pouhých 130 metrů od stanice metra Strašnická.

VÍCE INFORMACÍ
Nad Volyňkou
Lokalita: Praha 10 – Uhříněves
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2017


Moderní byty v zeleni ve vilové čtvrti. Komorní projekt bytových viladomů Nad Volyňkou se nachází v oblíbené pražské rezidenční části, která disponuje veškerou občanskou vybaveností. Z jedné strany je projekt obklopen zelení a z druhé navazuje na poklidnou čtvrť rodinných domů.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA