DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 10

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Rezidence u Sv. Václava II
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení:


V přímém sousedství úspěšného projektu Rezidence U sv. Václava vzniká jeho pokračování. Z okna uslyšíte šum stromů z nedalekého parku Heroldovy sady, ale i ruch velkoměsta. Obojí jen pár minut od domova.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Štěrboholy
Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Projekt Rezidence Štěrboholy se nachází v klidné vilové části pražských Štěrbohol, v ulici Pod Areálem. Projekt je koncipován jako moderní bydlení v blízkosti přírody s veškerou občanskou vybaveností. Štěrboholy disponují kvalitní infrastrukturou s širokým výběrem nabídky volnočasových aktivit.

VÍCE INFORMACÍ
Green Look
Lokalita: Praha 10 - Horní Měcholupy
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Vyladěné byty Horní Měcholupy - GREEN LOOK nabídne zájemcům o bydlení více než kompromis – bydlení v zeleni a přitom s výbornou dopravní i občanskou vybaveností.

VÍCE INFORMACÍ
Na hvězdárně Třeběšín
Lokalita: Praha 10 - Třeběšín
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


Představte si, že bydlíte téměř v centru Prahy, ale na vaši terasu či balkon nedoléhá žádný hluk velkoměsta. Nová rezidence Na hvězdárně Třebešín v Praze 10 tvoří polouzavřený areál, který je přístupný pouze vlastníkům bytů. Je odtud blízko do Malešického parku a lesa.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Michelangelova
Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2021


Rezidence Michelangelova se nachází v Michelangelově ulici na Praze 10. Dům, který bude mít s tímto všestranným umělcem společného více než jen adresu.

VÍCE INFORMACÍ
Vily pod Třebešínem
Lokalita: Praha 10 - Malešice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Vily pod Třebešínem jsou výjimečné díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití a je v souladu s urbanistickými hodnotami.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Sámova 12
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Představte si letní ulici. Vstoupíte do jednoho z domů a na tváři ucítíte svěží vánek. Váš pohled zvědavě klouže po reliéfu stěn. Mihotání slunečních paprsků střídá chladivý stín. Necháte se jím obejmout a kráčíte dál. Vnímáte jen ticho, vnitřní klid a pocit bezpečí… Vítejte na adrese Sámova 12, v místě Vašeho nového domova.

VÍCE INFORMACÍ
Viladům Uhříněves
Lokalita: Praha 10 - Uhříněves
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Domov je tam, kde si lidé rozumí a cítíte se spokojeně. Ale kde takové místo v dnešním hektickém světě najít? My pro Vás jedno takové stavíme. Viladům Uhříněves nabízí 17 jednotek ve třech patrech v moderním a zejména kvalitním provedení standardu SMART a šest venkovních parkovacích stání. Spodní jednotky se mohou pyšnit krásnými předzahrádkami a ty ve třetím patře naopak velice prostornými terasami o rozloze 50 m2.

VÍCE INFORMACÍ
Byty Petrohradská
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení: Dokončeno


Kdo jednou ve Vršovicích bydlel, už by jen těžko měnil za jinou pražskou čtvrť. Zejména mladá generace Vršovice miluje. Mají totiž nezaměnitelnou atmosféru. Bytový dům Petrohradská jsme proto ušili na míru právě mladým lidem.

VÍCE INFORMACÍ
Nové byty Hostivař
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Architektonicky neobvykle zpracovaný projekt pro příjemné bydlení v klidné a dobře občansky vybavené lokalitě.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA