SATPO - kuchyň jako dárek

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - PRAHA 10

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

Na hvězdárně Třeběšín
Lokalita: Praha 10 - Třeběšín
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


Představte si, že bydlíte téměř v centru Prahy, ale na vaši terasu či balkon nedoléhá žádný hluk velkoměsta. Nová rezidence Na hvězdárně Třebešín v Praze 10 tvoří polouzavřený areál, který je přístupný pouze vlastníkům bytů. Je odtud blízko do Malešického parku a lesa.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Michelangelova
Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2021


Rezidence Michelangelova se nachází v Michelangelově ulici na Praze 10. Dům, který bude mít s tímto všestranným umělcem společného více než jen adresu.

VÍCE INFORMACÍ
Vily pod Třebešínem
Lokalita: Praha 10 - Malešice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Vily pod Třebešínem jsou výjimečné díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití a je v souladu s urbanistickými hodnotami.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Sámova 12
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Představte si letní ulici. Vstoupíte do jednoho z domů a na tváři ucítíte svěží vánek. Váš pohled zvědavě klouže po reliéfu stěn. Mihotání slunečních paprsků střídá chladivý stín. Necháte se jím obejmout a kráčíte dál. Vnímáte jen ticho, vnitřní klid a pocit bezpečí… Vítejte na adrese Sámova 12, v místě Vašeho nového domova.

VÍCE INFORMACÍ
Viladům Uhříněves
Lokalita: Praha 10 - Uhříněves
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Domov je tam, kde si lidé rozumí a cítíte se spokojeně. Ale kde takové místo v dnešním hektickém světě najít? My pro Vás jedno takové stavíme. Viladům Uhříněves nabízí 17 jednotek ve třech patrech v moderním a zejména kvalitním provedení standardu SMART a šest venkovních parkovacích stání. Spodní jednotky se mohou pyšnit krásnými předzahrádkami a ty ve třetím patře naopak velice prostornými terasami o rozloze 50 m2.

VÍCE INFORMACÍ
Byty Petrohradská
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení: Dokončeno


Kdo jednou ve Vršovicích bydlel, už by jen těžko měnil za jinou pražskou čtvrť. Zejména mladá generace Vršovice miluje. Mají totiž nezaměnitelnou atmosféru. Bytový dům Petrohradská jsme proto ušili na míru právě mladým lidem.

VÍCE INFORMACÍ
Nové byty Hostivař
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Architektonicky neobvykle zpracovaný projekt pro příjemné bydlení v klidné a dobře občansky vybavené lokalitě.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Hostivař
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2019


Tento krásný rezidenční projekt významného českého architekta, Václava Aulického, v současnosti získal povolení stavby. S realizací začneme v nejbližší době. Jsme si jisti, že se po dokončení stane jednou z elegantních dominant Hostivaře.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Záveská
Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Projekt Rezidence Záveská je koncipován jako moderní rodinné bydlení v blízkosti přírody s veškerou občanskou vybaveností. Hostivař disponuje mimořádně kvalitní infrastrukturou. Všechny důležité obchody, služby najdete v docházkové vzdálenosti.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Červený dvůr
Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Uprostřed nádherných vinic, kterými bývaly Strašnice proslavené, stávala po dvě století barokní usedlost Červený dvůr. Jen těžko byste dnes hledali někoho, kdo její slávu pamatuje. Zastavíte-li se však před nejvyšším cedrem v ulici K Červenému dvoru, uvidíte jejího nejkrásnějšího pamětníka.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA