Na Malé Růži

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY V PRAZE

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

prémiová pozice
Tulipa City
Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Stavět doslova na zelené louce má mnoho výhod. Nový bytový projekt vzdálený pouhé tři minuty chůze od zastávky metra Kolbenova vás o tom přesvědčí. Jedná se o praktické a cenově přijatelné bydlení pro singles, seniory i mladé rodiny s dětmi v blízkosti zastávky trasy ...

http://www.byty-kolbenova.cz
Rezidence Florian
Lokalita: Praha 2 - Vinohrady
Předpokládaný termín dokončení:


Butikový projekt Rezidence Florian nabízí 13 vzdušných bytů a 2 obchodní prostory v elegantním, pozdně funkcionalistickém domě na Královských Vinohradech.

VÍCE INFORMACÍ
Ekorezidence Plzeňka Smíchov
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Ekorezidence Plzeňka je unikátní rezidenční projekt nabízející byty nejvyššího standardu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Praze – Smíchově. Dům je elegantně zasazen do svého okolí a plynule navazuje na původní smíchovskou zástavbu. Díky počtu pouhých 45 bytů je Ekorezidence Plzeňka charakteristická komorní atmosférou.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Michelangelova
Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2021


Rezidence Michelangelova se nachází v Michelangelově ulici na Praze 10. Dům, který bude mít s tímto všestranným umělcem společného více než jen adresu.

VÍCE INFORMACÍ
NEUGRAF
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


NEUGRAF je moderní bydlení v ulici Grafická na Smíchově. Ať už je vaším snem prostorný loft, střešní penthouse s velkou terasou a výhledem na Prahu, nebo útulný byt.

VÍCE INFORMACÍ
Vily pod Třebešínem
Lokalita: Praha 10 - Malešice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Vily pod Třebešínem jsou výjimečné díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití a je v souladu s urbanistickými hodnotami.

VÍCE INFORMACÍ
View Spořilov
Lokalita: Praha 4 - Záběhlice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


V rámci tohoto projektu bude již letos na podzim zahájena výstavba bytového domu se 68 jednotkami ve vysokém standardu a s 137 parkovacími místy. Dům se bude nacházet v perspektivní lokalitě Praha 4 – Záběhlice, pouhých 6 minut od stanice metra Roztyly (trasa C).

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Radnice
Lokalita: Praha 9 – Vysočany
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Luxusní bydlení jen 60 metrů od stanice metra B Vysočanská. To je Rezidence U Radnice přímo v srdci Prahy 9. Díky skvělé poloze je odtud spojení do centra naprosto bezproblémové a cesta nezabere ani deset minut. Pár kroků od domu je tenisový areál a podél říčky Rokytky je to jen kousek do velkého parku Podviní s lanovým centrem, spoustou dětských hřišť, cyklostezek nebo vinicí Máchalka s přilehlou bobovou dráhou.

VÍCE INFORMACÍ
Lipenecký Park
Lokalita: Praha 5 - Lipence
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Moderní projekt v překrásném prostředí Prahy-Lipenců nabízí atraktivní nové byty a komfortní řadové rodinné domky. Bydlete uprostřed přírody a užívejte si všech sportovních aktivit, které okolí nabízí.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Sámova 12
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Představte si letní ulici. Vstoupíte do jednoho z domů a na tváři ucítíte svěží vánek. Váš pohled zvědavě klouže po reliéfu stěn. Mihotání slunečních paprsků střídá chladivý stín. Necháte se jím obejmout a kráčíte dál. Vnímáte jen ticho, vnitřní klid a pocit bezpečí… Vítejte na adrese Sámova 12, v místě Vašeho nového domova.

VÍCE INFORMACÍ
PRAGA Rezidence
Lokalita: Praha 8 - Karlín
Předpokládaný termín dokončení:


V původní zástavbě Karlína, na úpatí zalesněného vrchu Vítkov, vzniká architektonicky výjimečný komplex, který nabídne 43 stylových bytů s lodžiemi, balkony či terasami. Atraktivní novostavba s čistými, geometrickými liniemi a velkou privátní zahradou představuje – díky vysokému standardu provedení a umístění v pulzující lokalitě – ideální bydlení pro 21. století.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA