NOVOSTAVBY V PRAZE

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

prémiová pozice
Váš developerský projekt zde


Přejete si vidět váš developerský projekt na tomto místě? Máme pro vás připravenu řadu prémiových pozic, které pomohou vyniknout vašemu developerskému projektu nad ostatními.

Kontaktujte nás
SUOMI Hloubětín - etapa PORI
Lokalita: Praha 9 - Hloubětín
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


V osmé etapě s názvem PORI postavíme 82 moderních bytů ve třech bytových domech. Etapa PORI se nachází v nejklidnější části projektu s překrásným výhledem na říčku Rokytku. V rezidenčním areálu SUOMI Hloubětín plánujeme také výstavbu školky, vyhlídkové restaurace, obchodů, hřišť a parků.

VÍCE INFORMACÍ
Zelené Modřany
Lokalita: Praha 4 - Modřany
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Zelené Modřany nabízejí 19 nových řadových domů se zahradou v atraktivní lokalitě Prahy 4 přímo u Modřanské rokle.

VÍCE INFORMACÍ
NODE – byty Lehovec
Lokalita: Praha 9
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Projekt NODE – byty Lehovec nabízí bydlení v moderním bytovém domě, který se nachází v Praze 9 na pomezí ulic Kolbenova a Poděbradská, v lokalitě s výbornou dostupností do centra metropole, občanskou vybaveností a zároveň s možnostmi k volnočasovým aktivitám.

VÍCE INFORMACÍ
Jeseniova 124
Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Jeseniova 124 nabízí výjimečné bydlení na Praze 3 - Žižkov nedaleko parku Židovské pece. Projekt představuje rekonstrukci a rozšíření činžovního domu a jeho rozdělení na bytové jednotky o velikosti od 40 do 125 m².

VÍCE INFORMACÍ
Čertův vršek
Lokalita: Praha 8 - Libeň
Předpokládaný termín dokončení: 2021


Rezidence Čertův vršek je exkluzivním komorním projektem vyrůstajícím na jednom z libeňských kopců. V tomto jedinečném projektu vznikne pouze 39 nových domovů s převahou velkých, vícepokojových bytů. Také proto je Rezidence Čertův vršek ideální volbou pro rodiny i všechny, kdo mají rádi svůj prostor s dotekem luxusu.

VÍCE INFORMACÍ
LV Residence
Lokalita: Praha 10 - Záběhlice
Předpokládaný termín dokončení:


Chcete-li bydlet na dosah přírodě a zároveň využívat všech výhod velkoměsta, pak jste na správné adrese. Je zde pro vás komorní bytový projekt v žádané lokalitě Prahy 10 - Záběhlicích v těsné blízkosti chráněné oblasti Meandry Botiče.

VÍCE INFORMACÍ
Božínka
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


Developerský projekt Božínka stavební společnosti Ideastav Stavební je rezidenčním projektem novostavby bytového domu na pomezí Klamovky a Košířů v městské části Praha 5, který nabízí k prodeji celkem 28 bytových jednotek a 42 parkovacích stání v garážích.

VÍCE INFORMACÍ
Věčná Ječná
Lokalita: Praha 2 - Nové Město
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2020


Jedinečná rezidence, ve které jsou nabízeny investiční byty k prodeji po kompletní rekonstrukci. Velmi pečlivou rekonstrukcí projde také celá historická budova.

VÍCE INFORMACÍ
LOOX Prosek
Lokalita: Praha 9 - Prosek
Předpokládaný termín dokončení: 2021


Nechte se okouzlit pohodlím a designem. Minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městké krajiny Prahy 9 – Prosek. Na pečlivě vybraném místě, hned vedle všeho, co potřebujete ke spokojenému životu.

VÍCE INFORMACÍ
Sun City
Lokalita: Praha 5 - Stodůlky
Předpokládaný termín dokončení: 2020


Projekt rezidenčního bydlení SUN CITY nabízí svým budoucím obyvatelům velký výběr ze 300 lukrativních objektů. V areálu bude umístěno moderní dvoupatrové fitness centrum s velkým bazénem, několika druhy saun a kosmetickým salonem. Vysoký standard provedení bude doplněn inovačním systémem „chytrá domácnost“.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA