NOVOSTAVBY V PRAZE

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

prémiová pozice
Váš developerský projekt zde


Přejete si vidět váš developerský projekt na tomto místě? Máme pro vás připravenu řadu prémiových pozic, které pomohou vyniknout vašemu developerskému projektu nad ostatními.

Kontaktujte nás
Bohdalecké kvarteto
Lokalita: Praha 4 - Michle
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2022


Hledáte nový domov, který splní vaše náročné požadavky na kombinaci moderního pohodlného bydlení se všemi nejnovějšími technickými vymoženostmi i designem na úrovni 21. století? A zároveň s bohatou zelení v nejbližším dosahu, byť v tepající moderní čtvrti? Pak váš sen změní ve skutečnost právě nový obytný komplex BOHDALECKÉ KVARTETO v Praze – Michli.

VÍCE INFORMACÍ
Hagibor
Lokalita: Praha 2 - Vinohrady
Předpokládaný termín dokončení:


Hagibor je moderní bydlení u metra Želivského. V nové městské čtvrti vzniknou bytové domy, školka, kanceláře, obchody a služby pro potřeby budoucích obyvatel a zaměstnanců, ale i budova filharmonie.

VÍCE INFORMACÍ
Domy Malvazinky
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt Domy Malvazinky se nachází v klidné lokalitě na okraji lesa v pražských Košířích. Jedná se o výstavbu řadových rodinných s dispozicemi od 4+kk, ke každému domu patří vždy 2 venkovní parkovací stání.

VÍCE INFORMACÍ
Nová „Nuselská“
Lokalita: Praha 4 - Nusle
Předpokládaný termín dokončení: Podzim / zima 2020


Bytový projekt Nová Nuselská se bude dohromady skládat ze tří samostatných sekcí. Každá z nich bude svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazovat na okolní zástavbu.

VÍCE INFORMACÍ
U lesoparku Letňany
Lokalita: Praha 9 - Letňany
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Na severu Prahy, v trojúhelníku vymezeném konečnou stanicí metra, nákupním centrem a lesoparkem, jsou postaveny 3 bytové domy. Pro všechny, co chtějí žít v Praze, u metra, ale v zeleni. V každém domě je 17 bytů. Tyto byty budou pouze k pronájmu. Dům A bude dokončen letos v září, B v říjnu a C v prosinci.

VÍCE INFORMACÍ
Park Zličín
Lokalita: Praha 5 - Zličín
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Oblíbená lokalita necelé 3 minuty chůze od metra B Zličín, kde vznikne v sedmi bytových domech 526 bytů s efektivními a promyšlenými dispozicemi od 1+kk po 4+kk. Na své si tak přijdou singles, mladé páry i rodiny s dětmi.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence ​​​​​​​Holečkova 53
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence Holečkova 53 je stvořena pro pohodový život. V rámci stávající zástavby vznikne nový dům, charakteristický moderním designem a inteligentním dispozičním řešením, který promění obyčejné bydlení v opravdový domov.

VÍCE INFORMACÍ
Panna a Baba
Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


V tiché, vilové čtvrti pražských Strašnic vzniká nízkoenergetický rezidenční projekt Panna a Baba. Dva netradičně řešené domy které našly svou tvarovou inspiraci ve známém symbolu Českého ráje.

VÍCE INFORMACÍ
Rodinné domy Štěrboholy
Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy
Předpokládaný termín dokončení:


Rodinné domy Štěrboholy se nachází v příjemné lokalitě na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup. Jedná se o kombinaci kvalitního bydlení za rozumnou cenu v blízkosti přírody s dobrou dostupností do centra.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Smetanka
Lokalita: Praha 9 - Hrdlořezy
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence Smetanka nabídne byty od 1+kk po 4+kk. Většina bytů disponuje terasou, k některým bytům náleží zahrada. Všechny byty mají vlastní sklepní kóji a garážové stání.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA