DEVELOPERSKÉ PROJEKTY V PRAZE

Městský obvod:
Celá Praha | Praha 1 | Praha 2 | Praha 3 | Praha 4 | Praha 5 | Praha 6 | Praha 7 | Praha 8 | Praha 9 | Praha 10 | Okolí Prahy
Zbytek ČR | Brno | Horské apartmány | Bratislava

prémiová pozice
Tulipa City
Lokalita: Praha 9 - Vysočany

Stavět doslova na zelené louce má mnoho výhod. Nový bytový projekt vzdálený pouhé tři minuty chůze od zastávky metra Kolbenova vás o tom přesvědčí. Jedná se o praktické a cenově přijatelné bydlení pro singles, seniory i mladé rodiny s dětmi v blízkosti zastávky trasy ...

http://www.byty-kolbenova.cz
Vanguard
Lokalita: Praha 4 - Modřany
Předpokládaný termín dokončení:


Vanguard Prague je projekt loftového bydlení, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu netradiční lofty s plochou 41 m², ale i penthousy s výměrou neuvěřitelných 795 m². Při velkorysé výšce stropů až do 4,5 m se jedná o bydlení, jehož variabilita vyráží dech. Vanguard Prague je tu pro ty, kteří se nebojí zvolit vlastní směr.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence u Sv. Václava II
Lokalita: Praha 10 - Vršovice
Předpokládaný termín dokončení:


V přímém sousedství úspěšného projektu Rezidence U sv. Václava vzniká jeho pokračování. Z okna uslyšíte šum stromů z nedalekého parku Heroldovy sady, ale i ruch velkoměsta. Obojí jen pár minut od domova.

VÍCE INFORMACÍ
Viladomy Poštovka
Lokalita: Praha 5 - Košíře
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Projekt Viladomy Poštovka je situován v širším centru Prahy, v lokalitě Praha 5 – Košíře na pozemcích bývalé usedlosti Poštovka. Pražská čtvrt Košíře spojuje bydlení nedaleko přírody s výbornou dostupností do centra.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence Gemma
Lokalita: Praha 4 - Chodov
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní projekt Rezidence Gemma je novým přírůstkem v řadě místních bytových domů z naší dílny. Svým vzhledem i charakterem přirozeně zapadá do okolní zástavby a architektonicky navazuje na své „dvojče“ – sousední bytový dům Affinity. Nabídne celkem 51 nových domovů zejména pro rodiny s dětmi.

VÍCE INFORMACÍ
Rezidence U Náplavky
Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Neorenesanční dům v Pivovarské ulici svým ztvárněním vypráví historický vývoj městské zástavby v druhé polovině 19. století. V těsné blízkosti legendárního pivovaru se tak snoubí prvky renesance s industriálním stylem. Dům z dálky poznáte podle jeho noblesní dominanty v podobě balkonu s balustrádou.

VÍCE INFORMACÍ
Vila Hodkovičky
Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Vila Hodkovičky má vše, co si lidé toužící po klidném městském bydlení mohou přát. Výhledy do korun vzrostlých stromů, komfort menšího bytového domu, vlastní garáž, zahradu a skvělou polohu. Stojí v klidné čtvrti s rozlehlými plochami zeleně a sporadickou zástavbou, zároveň však ve snadném dosahu pražského centra

VÍCE INFORMACÍ
Byty U Obory
Lokalita: Praha 6 - Ruzyně
Předpokládaný termín dokončení: léto 2019


BYTY U OBORY nejsou jen skvělou volbou pro vlastní bydlení se vším potřebným k životu na dosah, ale také skvělou investiční příležitostí, která v čase nebude ztrácet na hodnotě a bude mít rostoucí potenciál. Tento projekt bude postaven v energetické třídě B a zahrnuje 12 bytů o dispozici 2+kk s terasou a předzahrádkou nebo balkonem a dva byty 1+kk. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 2.990.000 Kč do 6.369.000 Kč včetně DPH a sklepní kóje. Garážové nebo parkovací stání není zahrnuto v ceně.

VÍCE INFORMACÍ
Dům U akátu
Lokalita: Praha 9 - Vysočany
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Moderní rekonstruovaný bytový dům v Praze 9 Vysočanech. Dům U akátu, představuje do detailů promyšlenou rekonstrukci původního bytového činžovního domu na moderní a luxusnější bydlení respektující současné trendy jak dispoziční, tak i materiálové. Rekonstrukcí a dostavbou vznikne celkem 28 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk o celkové podlahové ploše 42 až 119 m2.

VÍCE INFORMACÍ
Hradešínská Residence
Lokalita: Praha - Vinohrady
Předpokládaný termín dokončení:


Developerský projekt luxusní residence v lokalitě Královských Vinohrad v Praze realizuje společnost A.K.F. Projekt, a.s., člen skupiny RP Invest. Projekt vyrůstá v místech, kde žili a tvořili významní představitelé českého národa a nabízí ke koupi 13 velkorysých bytů a 50 parkovacích míst. Je zasazen do lokality, která je svým geniem loci neopakovatelná. Jednotlivé byty svým charakterem i uspořádáním plně respektují styl, luxus a nejvyšší standardy života v jedné z nejprestižnějších částí Prahy.

VÍCE INFORMACÍ
U Pernštejnských 4
Lokalita: Praha 4 - Nusle
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Projekt U Pernštejnských se nachází v blízkosti Náměstí bratří Synků. Projekt byl navržen tak, aby nabídl co nejvyšší standardy bydlení za přijatelnou cenu. Při návrhu byl brán na zřetel trendy bydlení, optimalizace uspořádání jak vlastních bytů, tak i společných prostor, a parkovacích míst. Vznikl projekt s nadstandardním bydlení v zajímavé lokalitě.

VÍCE INFORMACÍ

 NÁSLEDUJÍCÍ STRANA